ŞENTÜRK DEMOKRASİ NÖBETİNE DESTEK VERİYOR‏

28 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
285 defa okundu.
ŞENTÜRK DEMOKRASİ NÖBETİNE DESTEK VERİYOR‏

KVF_6650

Vali  Necati Şentürk, Cacabey Meydanında Kırşehir Valiliğince Açılan Stantta, Demokrasi Nöbeti Tutan Vatandaşlara Çeşitli İkramlarda Bulundu.

Her gün akşam saatlerinde Demokrasi Nöbeti  için Cacabey Meydanına toplanan vatandaşlara Kırşehir Valiliğince açılan stantta bayrak, su ve kek dağıtan Vali Necati Şentürk, yaptığı konuşmada, meydanları dolduran bütün Kırşehirlilerin birlik ve beraberlik içerisinde demokrasiye sahip çıktıklarını söyledi.

Kırşehir’in, darbe girişiminden sonraki süreci büyük bir olgunluk içerisinde geçirdiğini belirten Vali Necati Şentürk, “Bugün buraya vatan hainleriyle, demokrasi düşmanlarıyla mücadele etmek için toplanan siz Kırşehirli hemşehrilerimiz meydanları doldurarak onlara en güzel cevabı veriyorsunuz. Cacabey Meydanı yiğitlerin, erlerin meydanıdır. Bu meydanlar, yiğitlerin harman oldukları yerlerdir. Buralarda hainlere yer yoktur. Bütün Kırşehirlilerin vatanseverliğini, yüreklerinin bayrak, ezan ve iman sevgisiyle dolu olduğunu herkes öğrendi. Demokrasi nöbetiniz hayırlı, uğurlu olsun. Bu meydanlardan çekilmek yok.” dedi.

Ayrıca, Cacabey Meydanında gerçekleştirilen nikahta, Harun Cingöz-Ayla Ürün çiftine de şahitlik yapan Vali Necati Şentürk, “Nikahına şahitlik ettiğimiz genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Vatana, millete hayırlı evlatlar yetiştirmelerini temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra Garnizon Komutanı J. Alb. Hüseyin Altuntaş, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, POMEM Müdürü Kasım Varol ve binlerce vatandaşların katıldığı Demokrasi Nöbeti, Mehteran Takımının seslendirdiği marşlarla gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN