“Senin Gibi Kafalara Yuh Olsun”

2 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
550 defa okundu.
“Senin Gibi Kafalara Yuh Olsun”

“Bir Gazeteci Öğretmen Yetiştirme Sistemini Yerden Yere Vurabilir Ancak “En Gevşek Öğretmen Nesli” İfadesi Asıl Gevşeklik Değilse, Nedir?”

Türkiye Kamu-sen ve Türk Eğitim-Sen Kırşehir Şube Başkanı Bilal Türk, “Cumhuriyet tarihinin en gevşek öğretmen nesli” ifadesini kullanarak, öğretmenlere hakaret eden sözde köşe yazarına tepki gösterdi.
Gazeteciliği yalakalıktan öteye gitmemiş sözde yazarların öğretmen hakkında ahkâm kestiğini söyleyen Türk, “Sana yazıklar olsun, öğretmeni aşağılamak seni adam yapmaz. Olsa olsa seni gazeteciliğin yüz karası yapar. Senin gibi kafalara yuh olsun!
Memuru, öğretmeni, doktoru suçlamak moda oldu. Gazeteciliği yalakalıktan öteye gitmemiş sözde yazarlar öğretmen hakkında ahkâm kesiyor.
Bu türlerden çok var, cevap vermek mi, vermemek mi evladır, diye düşündüm ama öğretmenler ısrarla cevap vermemi istediler diye cevaplıyorum.
Her meslek grubu içinde işini yapmayan insanlar bulunur, ancak “Cumhuriyet tarihinin en gevşek öğretmen nesli.” tespiti, marazlı bir anlayış.
Bu sözde yazara şunu söyleyeyim. “Sen gerçek bir gazeteci olsaydın, orta vadeli planda öğretmenden önce vatandaşa atılan kazıkları görürdün.”
Öğretmen akademisi elbette kurulsun, itirazımız yok ancak bunu söylemek için 1 milyon öğretmene hakaret etmek IQ seviyeni de gösteriyor.
Bir gazeteci öğretmen yetiştirme sistemini yerden yere vurabilir ancak “en gevşek öğretmen nesli” ifadesi asıl gevşeklik değilse, nedir?
Sana yazıklar olsun, öğretmeni aşağılamak seni adam yapmaz. Olsa olsa seni gazeteciliğin yüz karası yapar. Senin gibi kafalara yuh olsun.” ifadelerini kullandı

HABER: NURTEN CEYLAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On