Şemsiye İle Alınan Önlem

12 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
728 defa okundu.
Şemsiye İle Alınan Önlem

Sıcak hava her geçen gün daha da çok bunaltıyor. Vatandaşlar ya şapka ile yâda şemsiye ile Güneşten korunmaya çalışıyor.

Şemsiye İle Alınan Önlem

İlimizde hava sıcaklıkların artış göstermesiyle birlikte Sıcaktan bunalan Kırşehirli Hemşerilerimiz, kendilerince güneşten korunmanın yolunu buluyor. Güneşli havanın şemsiye açtırdığı ilimizde yaz boyunca bu manzaraları görmek oldukça mümkün. Dışarı çıkmak zorunda olan ve sıcak havadan bunalan vatandaşlar şemsiye ile önlem alıyor. Her birinin değişik yollara başvurduğu ilimizde hava sıcaklıkları 30-35 dereceyi bulabiliyor.

SICAK HAVA VATANDAŞLARA GÖLGE ARATTI

Yaşamlarını buldukları gölgede sürdürmeye çalışan Vatandaşların bazıları bunaltıcı sıcaklardan korunmak için kimi süs havuzlarında serinlemeye çalışırken bazıları da güneşe çıkmak zorunda kalınca şemsiye ile dolaşıyor.

MECBUR KALINMADIKÇA DIŞARI ÇIKILMIYOR

Güneş ışınlarının etkili olduğu saatlerde Kırşehir Sokak ve caddelerinde halk mecbur kalmadıkça dışarı çıkmıyor. Uzmanlar vatandaşların güneş ışınlarından kendilerini koruması gerektiğini belirterek, vatandaşların öğle saatlerinde dışarı çıkmamalarını ve dışarı çıkınca gölgede yürünmesi gerektiğini söylüyor. Uzmanlar ayrıca vatandaşların sık sık sıvı gıdalar tüketmeleri konusunda da uyarıda bulunuyor.

VATANDAŞLAR GÖLGELERE SIĞINIYOR

Cacabey Meydanı Çevresinde elinde şemsiye ile dolan Hanımefendiler, dışarı çıkmak zorunda oldukları için çıktıklarını söyleyerek, sıcak havaya karşı dışarıda olanlara da önerilerde bulunmayı ihmal etmiyor. 81 ilde olduğu gibi Bunaltıcı mı Bunaltıcı günlerin yaşandığı İlimizde halk arasında bir söz dolaşıyor. “Ne yazın ne kışın çekiliyor Kırşehir”.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On