Seminerler Düzenleniyor

26 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
324 defa okundu.
Seminerler Düzenleniyor

thumbnail_resim-4

Kırşehir Belediyesi Tarafından “Kurum İçi Motivasyon, Etkili İletişim ve Beden Dili Konulu Eğitim Düzenlendi

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi Nikah Salonu’nda yapılan eğitimde Kurum İçi motivasyon Etkili İletişim ve Beden Dili konularında katılımcılara bilgiler aktarılıyor.

Kırşehir Belediyesi, çalışanlarına yönelik “Kurum İçi motivasyon Etkili İletişim ve Beden Dili” konulu seminer düzenleniyor. Ahi Evran Üniversitesinden Yrd. Doç. Dr. Emine Şener ,Yrd. Doç. Dr. Mehmet Özdemir tarafından verilen seminere Belediye Başkan Yardımcıları Yaşar Sulu, Emre Şahinci ve Belediye birimlerinde çalışanlar katıldı.

Eğitim’de bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci: “Dünya haritasına baktığımızda bu memleket farklı bir coğrafyada yaşıyor. Bizim düşmanlarımız bitmez dün vardı, bugünde bitmez, yarında devam edecek. Çok hassas bir coğrafyada yaşıyoruz. Dünya’da eşimiz ve benzerimiz yok. Bizler oturduğumuz yerden beden dili ile saatlerce konuşan bir milletiz. Uzun, uzun laf etmeniz gerekmiyor. Karşılıklı işaret dili ile saatlerce anlaşabilirsiniz. Tıpkı evde anne ile kızın anlaştığı gibi kaş, göz işareti ile birlikte çok daha rahat yürüten bir milletiz. Son yıllarda öteden beri ağır sorunlar yaşıyoruz. Cumhurbaşkanımızın ifadesi ile ciddi anlamda seferberlikten geçiyoruz. Bu seferberlik içerisinde her insana görevler düşüyor. Görevlerinizin içerisinde inancınız ne olursa olsun, milliyetiniz ne olursa olsun, renginiz ne olursa olsun neye inanırsanız inanın ama ortada bir gerçek var hiç sığınacak bir tarafımız yok. Ben bu işimi Allah rızası için, vatan millet için yapıyorum otur, dünya da böyle bir kural yok. Bizim çok çalışmamız gerekiyor şuanda her birimden ayrı ayrı insanlarsınız. Her biriniz değerli arkadaşlarsınız. Siz devletsiniz bulunduğunuz yerde devletsiniz. Bizi sekiz saat çalışmak kurtarmaz. Ülkemiz için gece gündüz, insanlarımız için çok çalışmamız gerekiyor. Birimlerimizi, ,kurumlarımızı ciddi şekilde ayakta tutmamız gerekiyor ne pahasına olursa olsun.”dedi.

Eğitimde, iletişimin önündeki engeller sıralanarak bunları değiştirme yöntemleri, doğru ve yanlış iletişim uygulamaları örnekler verilerek gösterildi. Eğitim 23 Aralık 2016 tarihinde başlayan eğitim 20 Ocak 2017 tarihinde sona erecek.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN