Seminere Yoğun İlgi

7 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
244 defa okundu.

IMG-20170306-WA0002

”Sınav Kaygısı ve Motivasyon” Adlı Seminer Yoğun İlgi Gördü

Zafer Kiraz’ın ”Etkili İletişim ve Beden Dili” ve Filiz Cansever’in ”Sınav Kaygısı ve Motivasyon” adlı semineri yoğun ilgi gördü.

Kaman Kültür Merkezinde, Kaman Kaymakamlığı ve Kaman Şehit Gökhan Yıldırım Anadolu Lisesi’nin düzenlediği etkinliğe Filizlenen Hayatlar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi yöneticisi ve Eğitmeni Filiz Cansever’in ”Sınav Kaygısı ve Motivasyon” konulu semineri ve Uygulamalı eğitimleriyle başlayan programa öğrenci ve velilerin ilgisi yoğundu.

TRT’nin duayen ismi Zafer Kiraz’ın  ”Etkili İletişim ve Beden Dili” sunumu ise sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşirken renkli görüntüler, samimi sohbetler ve uygulama çalışmaları büyük beğeni topladı.

Seminere Kaman Kaymakamı Murat Girgin, Kaman Belediye Başkan Yardımcısı Eftal Avşar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Demirci, Okul Müdürü Gencay Çavuş’un yanı sıra okul öğretmen ve öğrencileri ile çok sayıda veli ve vatandaş katıldı.

Programın sonunda Kaman Kaymakamı Murat Girgin kısa bir konuşma yaparak katılımlarından dolayı Zafer Kiraz ve Filiz Cansever’e teşekkür edip çeşitli hediyeler ve plaket verdi.

HABER MERKEZİ

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN