“SELO AMCA BİZLERDE PARK VE FUTBOL SAHASI İSTİYORUZ”

1 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
144 defa okundu.
“SELO AMCA BİZLERDE PARK VE FUTBOL SAHASI İSTİYORUZ”

“SELO AMCA BİZLERDE PARK VE FUTBOL SAHASI İSTİYORUZ”

Kervansaray Mahallesi Şehit Yasin Gevrek Caddesinde evlerinin önünde maç yapan çocuklar Oyun parkı ve Futbol sahası istiyor.

 Çocukların masumiyeti ve hayal güçleri tüm dünyayı değiştirebilecek güçte. İstediklerini elde etme ve olaylara bakış açıları ise ne kadar farklı ve masum olduklarını hepimize gösteriyor.

Kervansaray Mahallesinde evlerinin önünde bulunan boş alanı fırsata çeviren çocuklar futbol oynamanın keyfini sürmeye çalışsa da Futbol sahası olsa çok iyi olurdu demekten geri kalmıyor. Boş vakitlerini değerlendirmek ve futbol oynamak isteyen çocuklar, düştüğümüzde toprak ve taştan dolayı canımız acıyor diyor.

Kırşehir Belediye Başkanına seslenen çocuklar, “Belediye Başkanımızdan ve yetkililerden bir ricamız var. Park ve Futbol sahası istiyoruz. Mahallede bulunan arkadaşlarımız ile oyunlar oynuyoruz ama düşsek taştan topraktan canımız acıyor. Yozgat’ta yere halı sererek kendilerine futbol sahası yapan çocuklara yetkililer sessiz kalmamıştı. Onların halı üzerinde top koşturduğunu gören yetkililer bu duruma çözüm buldu. Biz de çözüm istiyoruz. Seçim vaatleri arasında yer alan çocuklara ve gençlere güzel hizmetler sunacağını söyleyen Selahattin amca inşallah bu icraatı bizim sesimizi duyarak gerçekleştirir. Yeşil alanların çoğalacağını söyleyen Selahattin Amca inşallah bizim parklarımızı yaparak bu vaatlerini gerçekleştirir” dediler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On