SELAHATTİN EKİCİOĞLU’NDAN EKONOMİ BAKANI MUSTAFA ELİTAŞ’A ZİYARET

1 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
449 defa okundu.
SELAHATTİN EKİCİOĞLU’NDAN EKONOMİ BAKANI MUSTAFA ELİTAŞ’A ZİYARET

2 (4)

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yeni kurulan hükümette Ekonomi Bakanlığı’na getirilen Mustafa Elitaş’ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun öncülüğünde TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri, Yozgat, Nevşehir Oda ve Borsa Başkanları ve Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yeni kurulan hükümette Ekonomi Bakanlığı’na getirilen Mustafa Elitaş’ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.

Türkiye ekonomisinin durumu, ekonomik gelişim için atılacak yeni adımlar, Ekonomi Bakanlığı ile Oda ve Borsaların ilişkisinin önemi  gibi konuların görüşüldüğü ziyarette, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Orta Anadolu’da sanayi ve ticaretin geliştirilmesi konusunda Ekonomi Bakanlığı olarak her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Görüşme sonrasında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ekonomi Bakanı  Mustafa Elitaş’a Kırşehir kilimi ve Neşet Ertaş işlemeli Kırşehir onyx taşı hediye etti. Ekonomi Bakanı  Mustafa Elitaş da hediyelerden dolayı Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na teşekkür ederek, Kırşehir’in ekonomik gelişimi konusunda Ekonomi Bakanlığı olarak Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile her zaman işbirliği içerisinde olacaklarını dile getirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN