“Şekere Evet Gdo ve Nişastalı Şekerlere Hayır”

14 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
294 defa okundu.
“Şekere Evet Gdo ve Nişastalı Şekerlere Hayır”

ŞEKER-İŞ SENDİKASI BAŞKANI IŞIK ŞİMŞEK GDO'LU ÜRÜNLERE VE NİŞASTALI ŞEKERE HAYIR KAMPANYASINI ANLATTI (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

 

Şeker-İş Sendikası Başkanı Işık Şimşek: “Pancar’dan Şekere Evet GDO ve Nişastalı Şekerlere Hayır” Dedi

 

Şeker-İş Sendikası Kırşehir Şube Başkanı Işık Şimşek, GDO’lu ve nişastalı şeker için hayır kampanyası başlattıklarını söyledi.
Kanser ve siroz gibi rahatsızlıklara neden olan GDO’lu ve nişasta bazlı ürünlerin halkın sağlığını tehdit ettiğini belirten Başkan Işık Şimşek, “Pancardan üretilen şekere her zaman evet diyoruz. Ama sağlığımıza ve ve pancara zarar veren NBŞ hayır kampanyası başlattık. NBŞ’li ürünler her zaman insan sağlığına zarar vermektedir. Şekerin doğasının da bozulması yemeklerimize kadar ulaşmakta bizlerin on yıldır verdiği mücadele şuan da yer alan basın gündemi ile ortaya çıktı. Bir çok gazetenin köşe yazarı da verdiğimiz haklı mücadeleyi anlatıyor. Her şeyin fazlası insan için büyük tehlike oluşturmakta ama NBŞ vücutta temas oluşturduğu andan itibaren sağlığa zarar vermeye başlamakta GDO’lu yemlerle beslenen hayvanlardan da aldığımız ürünler sofralarımıza kadar gelmekte Toplumsal duyarlılık ne denli çabuk oluşursa o kadar kaliteli ve güvenli bir hayata ulaşırız.” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN