Şeker Fabrikası Çalışanları Ve Ailelerine Afet Farkındalık Eğitimi Verildi

8 Mart 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
429 defa okundu.
Şeker Fabrikası Çalışanları Ve Ailelerine Afet Farkındalık Eğitimi Verildi

Kırşehir Afet Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü, şeker fabrikası çalışanları ve ailelerine afet farkındalık eğitimi verdi.

İl AFAD Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, şeker fabrikası bahçesindeki eğitimde, toplumda önlem alma kültürünün oluşturulmasının hedeflendiği belirtildi.

Eğitimde afet anı ile afet sonrası ilk 6 saatte yaşananların anlatıldığı ve İl AFAD Müdürlüğü uzmanlarınca afetlere karşı farkındalık oluşturulacak bilgiler verildiği vurgulanan açıklamada, bina güvenliği, tahliye ve toplanma alanları, afet anı, öncesi ve sonrası yapılması gerekenler, deprem sigortası, afet ve acil durum çantası, yaşamsal riskler, yangın, ilk yardım gibi çeşitli konularda da bilgilendirme yapıldığı ifade edildi.

Açıklamada, afet farkındalık eğitimlerinin yanı sıra arama kurtarma, yangın, ilk yardım, gönüllülük, kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer tehdit ve tehlikeler, sivil savunma konularında da eğitimler verildiği aktarıldı.

AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On