Şehrin Her Bölgesine Hizmet Kuşatması

27 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
521 defa okundu.
Şehrin Her Bölgesine Hizmet Kuşatması

Bahçeci; “Ekiplerimiz Şehrin Her Bölgesinde Çalışmalarını Özveriyle Sürdürüyor”

Kırşehir Belediyesi modern ve daha yaşanılabilir bir Kırşehir için kentin dört bir yanında alt yapı ve üst yapı faaliyetlerini sürdürüyor. Her bölgede süren çalışmalar kent merkezinde de kendisini gösterdi.

Son olarak Mehmet Ali Altın Bulvarı’nın ve Belediye Hizmet Binası’nın önünden stadyuma kadar uzanan yolun yapım çalışmaları tamamlandı. Kentin eskiyen ve artık kullanışsız olan yollarında yapılan yenileme çalışmaları kapsamında Kırşehir modern bir görünüme kavuşacak.

Modern aydınlatmaların, kaldırım, peyzaj ve bisiklet yollarının yapılması ile şehir merkezinde alt yapı çalışmaları sona erecek.

Çalışmaları yakından takip eden Kırşehir Belediye Balkanı Yaşar Bahçeci, devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek son durum hakkında bilgi aldı.

Alan incelemesi sırasında açıklama yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ekiplerin şehrin her bölgesinde çalışmaları özveriyle sürdürdüklerini bildirdi.

Proje ve çalışmaları yerinde inceleyerek halkla da iletişim kurduklarını, taleplere kulak verdiklerini ileten Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci, “Yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Sonrasında ise kaliteli en son kaymak tabaka dediğimiz asfalt çalışmalarımız olacak. En önemli husus ise şehrimizin merkezi dahil olmak üzere her tarafta çalışmalarımız devam ediyor . Su kanal işleri, park-bahçe işleri ve yol asfalt çalışmaları olmak üzere ekiplerimiz yaşanabilir bir Kırşehir için çalışmalarını sürdürüyor.” ifadelerini kullandı.

Şehrimizin ekiplerimizin girmediği yer olmadığının altını çizen Yaşar Bahçeci, “Bir taraftan şehir merkezinde çalışmalarımız devam ediyor diğer yandan ise Terme ve Ankara Caddelerinde ki çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor, şehrimiz için nasıl bir güzelliği hayal ettiğimiz görünmeye başladı. Kısa sürede merkezlerdeki çalışmalarımızı da toparlayacağız hayal ettiğimiz Kırşehir’e kavuşacağız.” dedi.

KIRŞEHİR, KIRŞEHİR HALKINA YAKIŞIR BİR FORMA GİRİYOR

En kısa sürede çalışmaların tamamlanarak şehri modern ve kaliteli yollarla kavuşturmaya devam edeceklerini aktaran Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci konuşmasına şöyle devam etti: “Bir yıldır alt yapı ile uğraştık. Sizleri biraz rahatsız ettik. Toz oldu, ,çamur oldu, trafik sıkıştı ama bu şehrin 50 yıllık alt yapı problemini çözdük. Avrupa standartlarında asfaltlarla yollarımız kapladık. Kaldırımlarımızı yapıyoruz. Bisiklet yoları ile aydınlatması ile peyzajı ile. İlk örneğini görün diye belediyemizin önünden, stada inen Mehmet Ali Altın Bulvarını da yaptık. Hızlı bir şekilde diğer caddelerimizi yapacağız. Kırşehir’in bütün caddeleri aynı olacak. Bir iddia ile yola çıktık.Trafik problemini çözeceğiz toplu taşımada bisiklet kullanımını getireceğiz. Türkiye’de en güzel şehir merkezimizi Kırşehir’imize kazandıracağız ve bunu çok yakın zaman da göreceğiz. Şehrimizi parklarıyla, yollarıyla, kültürel mekanlarıyla ve sosyal donatılarıyla hemşerilerimize yakışır bir hale getiriyoruz.”dedi.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On