Şehitlikte hüzünlü ziyaret

4 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
546 defa okundu.
Şehitlikte hüzünlü ziyaret
Şehitlikte hüzünlü ziyaret
– Kırşehir‘de arife günü yapılan şehitlik ziyaretinde göz yaşı dökülerek şehitler için dua okundu
Kırşehir‘de, Ramazan Bayramı dolaysıyla arife günü şehitlik ziyaret edildi.

Sabah erken saatlerde Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliği’ne gelen şehit yakınları, kabirlerin başında dua ederek göz yaşı döktü. Şehit anneleri çocuklarının mezarlarını temizleyip, çiçeklere su verdi. Aileler, mezarlıkta okunan Kur’an-ı Kerim’e eşlik etti.

Şehitlikte, bayram öncesinde tören düzenlendi. Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından İl Müftüsü Mehmet Yaman, tüm şehitler için dua etti.

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ferhat Kuran, KırşehirŞehit Aileleri Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, şehitlikteki ailelerin bayramlarını kutlayarak şehitlerin mezarına karanfil bıraktı. Şehit yakınlarıyla sohbet eden Vali Akın ve Ekicioğlu, ailelerin talep ve önerilerini dinledi.

Vali İbrahim Akın, ziyaret sonrasında gazetecilere yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı öncesinde şehitliği ziyaret ederek, dua ettiklerini söyledi.

Şehit ailelerini her zaman baş tacı olarak gördüklerini vurgulayan Akın, şunları kaydetti:

“Arefe Günü olması dolayısıyla bizler de burada yatan şehitlerimizi ziyaret ederek dua ettik. Onların çok kıymetli aileleriyle bir araya geldik. Her zaman yanlarında olduğumuzu ifade etme fırsatı bulduk. Bu vesileyle, vatanımızın birliği, milletimizin huzuru, dirliği için en kıymetli varlıkları olan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, Allah’tan rahmet diliyorum. Değerli ailelerine sabır diliyorum. Yine aynı amaç uğruna sakatlanan, yaralanan gazilerimizi de minnet ve şükranla anıyorum. Onlara da sağlık ve afiyetler temenni ediyorum.”

Kırşehir’de, Ramazan Bayramı öncesinde, Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliği’ne gelen şehit yakınları, kabirlerin başında dua ederek göz yaşı döktü. Şehit anneleri çocuklarının mezarlarını temizleyip, çiçeklere su verdi. Aileler, mezarlıkta okunan Kur’an-ı Kerim’e edilen duaya eşlik etti. Şehitlikte, bayram öncesinde gerçekleştirilen törende şehitler için dua edildi.
(AA)
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On