Şehitlikte duygusal bayramlaşma

15 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
181 defa okundu.
Şehitlikte duygusal bayramlaşma

KURBAN BAYRAMI NEDENİYLE KIRŞEHİR VALİ NECATİ ŞENTÜRK, BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR BAHÇECİ ŞEHİTLİĞİ ZİYARET ETTİ. (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Kurban Bayramı nedeniyle Kırşehir Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci şehitliği ziyaret etti.
Kurban Bayramı arifesinde Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliği’ne yapılan ziyarete Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra Garnizon Komutanı Vekili J. Yrb. Durmuş Yöndem, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, jandarma ve emniyet mensupları ile şehit aileleri katıldı.
Okunan Kuran-ı Kerim ve İl Müftü Vekili Bekir Ercan’ın yaptığı duanın ardından, Vali Necati Şentürk ve il protokolü şehit kabirlerini ziyaret ederek kabirlere karanfil bıraktılar.
Şehitlik ziyareti sırasında basın mensuplarına açıklama yapan Vali Necati Şentürk, dinî bayramlarımızın arife günlerinde kabirleri ziyaret etmenin hem dinimizde hem de geleneklerimizde var olduğunu belirtti. Kurban Bayramının önemini ifade eden ve şehitlik makamının üstünlüğünü anlatan Vali Şentürk, “Kurban Bayramı, yardımlaşma ve dayanışma ruhunun en güzel örneklerinin sergilendiği, milli, manevî ve dinî değerlerimizin canlandığı özel günlerdir. Kurban Bayramına erişmenin mutluluğunu ve coşkusunu yaşıyoruz. Bu topraklar şehitlerimizin kanıyla vatan haline geldi. Şehitler ölü değildirler, diridirler, vatanımızın ebedî bekçileridirler. Bizler de millet olarak bu vatan için şegit olmaya hazırız. Şehitlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına da sabırlar diliyorum. İlimizde huzurlu bir şekilde geçirdiğimiz Mübarek Kurban Bayramınızı kutluyor, bayramın bütün İslam alemine ve insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.
Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliği’ne yapılan ziyaret Vali Necati Şentürk ve beraberindeki protokolün kabirleri ziyaret ederek şehit yakınlarıyla sohbet etmesiyle sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On