ŞEHİTLERİMİZ ANILACAK

19 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
673 defa okundu.
ŞEHİTLERİMİZ ANILACAK

ŞEHİTLERİMİZ ANILACAK

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan düzenlediği basın toplantısında Bayrakla Birleşen Şehitlerimiz Projesi kapsamında planladıkları etkinlik ve programlar hakkında bilgi verdi. Dernek Başkanı Mutlu Kılıçaslan, düzenlediği basın toplantısında, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğünün desteklediği projeye valilik ve belediye başta olmak üzere birçok resmi kurumun katkı yaptığını belirtti.

“YAPTIĞIMIZ PROJELER 1 MART BAŞLAYARAK YAKLAŞIK 6 AY BOYUNCA DEVAM EDECEK”

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlarımı ve Dayanışma Demeği olarak, sevgiyle kucaklayıp, Minnet ve özlemle Şehitlerimize vefa için yönetim kumlumuz ve proje ekibimizle proje üretmeye devam ediyoruz diyen Dernek Başkanı Mutlu Kılıçaslan, “Bu bağlamda yaptığımız projeler 1 Mart başlayarak yaklaşık 6 ay boyunca devam edecektir” dedi.

BAŞKAN KILIÇASLAN, PROJELERİNİ İSE ŞU ŞEKİLDE SIRALADI;

1.ŞEHİT AİLELERİMİZLE SEVGİ KUCAKLAŞMASI 01.03.2019 – 27.07.2019

“Şehit ailelerimizle, sevgi evlerinde bulunan çocuklarımız, huzur evinde bulunun mine ve babalarımız ve hastanede yatan hastalarımızı ziyaret ederek bir nebzede olsa gönüllerini alabilmek için bir araya geleceğiz”

3.ŞEHİT RESMİNİ SEVGİYLE HALIYA DOKUMAK 01.03.2019 – 10.03.2019

“Gönüllü gençlerimiz ile 15 şehit ailemizi Kuranı Kerim, Türk Bayrağımızı ve şehidimizin halıya dokutulmuş resmi ile ailelerimiz ziyaret edilecek. Aynı zamanda ziyaretimiz kapsamında İI müftülüğümüzün görevlendirdiği bir hoca ile Kuranı kerim okunarak şehitlerimizi yâd edilecek”

3.CENNET VATANIN KUTSAL ŞEHİTLERİ FOTOĞRAF SERGİSİ 16.03.2019 – 20.03.2019

“Çanakkale, Sarıkamış ve Kırşehir şehitlerimizden oluşan fotoğrafların Kırşehir Cacabey meydanında sergilenmesi. Bu fotoğraf sergisindeki en önemli amacımız ise vatan evlatlarının canı pahasına bu vatanın kolay kazanılmadığı ve canları pahasına yapmış oldukları fedakârlığı fotoğraf ve müzik gösterimi ile halkımızın beğenisine sunmak. Fotoğraf sergimizde ayrıca Çanakkale savaşındaki yemek menüsü ikramının yapılması ve ayrıca tiyatro gösterisi sunumu yapılacak”

4.ŞEHİTLERİMİZE MİNNET TİYATRO GÖSTERİMİ 18.03.2019 – 18.03.2019

“Ankara Büyükşehir Belediyesi tiyatro ekibi tarafından “ŞÜHEDA”  İsimli tiyatro gösterimi yaparak birlik ve beraberliğimizin oluşmasını sağlayacak”

5.KAHRAMANLIK DESTANI 19.03.2019 – 25.04.2019

“Ahi Evran Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Öğretim görevlisi yardımcı Doçent Doktor Bahadır Gülbahar ve Öğrencilerimiz ile birlikte Kahramanlık şiirleri ve kahramanlık türküleri dinletisi sunacak”

6-ŞEHİT AİLELERİMİZLE ENGELLERİ KALDIRMA 10.05.2019- 16.05.2019

“Vatan ve Bayrak aşkına Gazilik unvanı alan Ampute Milli takımımızı ilimize getirerek şehit ailelerimizle bir araya getirmek ve Gönüllü gençlerimiz ile gösteri maçı yapılmasını sağlayacağız”

7-ORMANSIZ BİR YURT, VATAN DEĞİLDİR 15.03.2019 – 05.08.2019

“Orman Müdürümüz ile ortak organizasyon yaparak şehitlerimiz adına mavi ladin çam ağacı dikmek Ve Her çamın yanına şehitlerimizin bilgilerinin olduğu 35*40 ebadında mermer levhanın yapılmasını sağlayacağız”

8.ÇANAKKALE GEZİSİ 04 04 2019 – 09/04/2019

“4-8 Nisan 2019 tarihlerinde 45 şehit ailemizle Çanakkale ili ve Çanakkale şehitliği ziyareti gerçekleştireceğiz”

Başkan Kılıçaslan, “Bu projemizin kazanılmasında büyük emekleri olan 22-2.1 26. Dönem Milletvekillimiz Mikail Arslan’a, 26 Dönem Milletvekilimiz Sayın Salih Çetinkaya’ya, Şehitlerimizde Emekliliğe ayrılan Sayın Valimiz Necati Şentürk’e ve Projelerimizin yürütülmesi noktasında bize her konuda destek olan Valimiz Sayın İbrahim Akın’a, Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci’ye, Orman İşletme Müdürü Sayın Reşat Karaca’ya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Ramazan Baykara’ya İI İdaresi Genel Sekreteri Sayın Kurtuluş Yılmaz, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Öğretim görevlisi yardımcı Doçent Doktor Bahadır Gülbahar’a. Şehit Aileleri olarak sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

Toplantıya, Kırşehir Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, Kırşehir Orman İşletme Müdürü Reşat Karaca, Kırşehir Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Osman Demir’de katıldı.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On