ŞEHİTLER İÇİN GIYABI NAMAZ

2 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
332 defa okundu.
ŞEHİTLER İÇİN GIYABI NAMAZ

sehitler-icin-namaz-kilindi

Kırşehir halkı şehitlerini kıldıkları gıyabi cenaze namazıyla andı.

 

Kırşehir’de şehitleri anmak için Cacabey Camii’nde gıyabi cenaze namazı kılındı. Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına Ak Parti gençlik kolları ile birlikte vatandaşlar katıldı.
İl Gençlik Kolları Başkanı Özgür Yönlü basına yaptığı açıklamada,”Memleketimizin her yerinde barış, huzur ve kardeşliği hakim kılarak sizlere kıyan insanlık düşmanlarını kahretmeyi Rabbim bizlere nasip etsin” dedi.
Cacabey Camii’nde kılınan gıyabi cenaze namazına Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Merkez İlçe Teşkilatı ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

Namazın ardından vatandaşlara Gençlik Kolları Başkanı Yönlü’nün, “Ne güzel bahar gelecekti memleketimize , Karadeniz’in dağlarında horon tepecek, Cudi’de halaylar çekecektik hep birlikte, bu günlerde vicdanları rahat uyuyanlar var mıdır? Hadi yürekleriniz yetiyorsa mezara Türklük ve Kürtlüğünüzü de götürün. Rabbim bizlere sizler gibi isimlerde bir ömür yaşamayı nasip etsin” özdeyişinin yer aldığı metin kağıdı dağıtıldı.
Program şehitler için helallik alınmasının ardından sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On