Şehit ve Gazi Derneklerinden Milli Birlik Beraberlik Çağrısı

14 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
686 defa okundu.
Şehit ve Gazi Derneklerinden Milli Birlik Beraberlik Çağrısı

Kırşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Kırşehir Malul Gaziler Derneği 15 Temmuz Darbe girişimini kınayan açıklamalarda bulundu.

Şehit ve Gazi Derneklerinden Milli Birlik Beraberlik Çağrısı

15 Temmuz 2016 yılında gerçekleşen Darbe Girişiminin 2. Yılında Kınama açıklamaları devam ediyor. Kırşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Kırşehir Malul Gaziler Derneği, Şehit olan kahramanlarımızı ve Kahraman Gazilerimizin Vatanımızın bölünmez bütünlüğünün garantisi olduğunu ifade ederek, darbeye göğüs geren birlik ve beraberlik ruhunu pekiştiren açıklamalarda bulundu.

“VATANIMIZ BU COĞRAFYA BULUNDUĞU MÜDDETÇE EMPERYALİST GÜÇLERİN ÜZERİMİZDEKİ BÖLME VE  YOK ETME EMELLERİ BİTMEYECEKTİR”

O gece sokaklara dökülen sivil halka silah doğrultup hainlikte sınır tanımayarak ateş ederek hunharca katledilip şehit edilmiştir diyen Kırşehir Malul Gaziler Derneği Başkanı  Bahattin Kaya, Fetö terör örgütünün  iki yıl önce 15 Temmuz 2016 gecesi  milli birlik ve beraberliğimizi bozmak ve devletimizi müstemleke devlet yapmak için emperyalist devletlerin desteği ile haince ve alçakça yaptığı darbe girişiminde ve bin yıllık Türk tarihimizde vatanımızı korumak için savaşlarda, terörle mücadelede Şehit olan  tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet hayatta olan Gazilerimize sağlıklı uzun ömürler  diliyorum. Bu hain terör örgütü o gece milletimizin parasıyla alınarak vatanımızı, bayrağımızı, kutsal değerlerimizi korumak için kendilerine teslim edilen silahları darbeye karşı çıkan Türk Silahlı Kuvvetleri içinde, Emniyet Teşkilatı içinde vatansever Askeri personele, Polislere ve darbeye karşı o gece sokaklara dökülen sivil halka doğrultup hainlikte sınır tanımayarak ateş ederek hunharca katledip şehit etmişlerdir. Bu darbeler ve diğer terör olayları son olmayacaktır. Bu cennet vatanımız bu coğrafyada bulunduğu müddetçe emperyalist güçlerin üzerimizdeki bölme, parçalama ve  yok etme emelleri bitmeyecektir”

“HER DAİM DEVLETİMİZ VE MİLLETİMİZ UYANIK OLMAK ZORUNDADIR”

“Darbelere ve terör olaylarına  anlık verilen reflekslerden sonra  biz terörü, terörizmi bitirdik diyerek rehavete kapılmamız gerekir. Sağlam bir terörle ve terörizmle mücadele yasamızın olması gereklidir. Bu yasa hiç bir şartta esnetilmemesi, Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin güvenlik ve selameti için gerekirse terörizm fikir aşamasında bile cezalandırılmalıdır, Ama maalesef ülkemizde terörist ben teröristim deyip üstüne üstlük vekil olarak seçilerek Gazi meclisimizin kürsüsünden mensup olduğu terör örgütünün propagandasını yapabiliyor, Bunun için diyorum sağlam terörle mücadele yasası gerekmektedir. Bu toprakları vatan olarak kabul eden şanlı ve kutsal bayrağımız altında yaşayan bu ülkenin her türlü imkânlarından etnik ayrımcılık  yaşamadan eşit şekilde faydalanan hiç bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı teröriste oy veremez,  Ülkemiz üzerinde tuzaklar kuran emperyalist ülkelerin ve onların maşa olarak kullandığı terör örgütlerinin tuzaklarını başlarında parçala, her türlü darbe ve terör olaylarından ülkemizi ve milletimizi koru Allah’ım”

“VATANIMIZIN DAMARLARINDA ASİL KAN TAŞIYAN EVLATLARI GİBİ 15 TEMMUZDA HÜRRİYETİMİZE PRANGA VURULMASINA KARŞI DURDULAR”

Kırşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, Öz evladını şanlı bayrağa sarıp da, bu aziz vatandan tek beklentisi evladının gül cemalini son kez görmeyi istemek olan, dağ gibi kahramanlarımızın ailelerinin  emeli ve arzusu Ülkemizin bekası için Vatanımızın damarlarında asil kan taşıyan evlatları gibi 15 Temmuzda hürriyetimize pranga vurulmasına karşı durdular. Hayatını al bayrağa gözünü kırpmadan feda etmek için mevziden mevziye koşan aslan yürekli Gazi kardeşlerimizin de şehitlerden farkının olmadığını onlarında aziz vatanımızın öz evladı olduğunu biliyoruz. Birlik ve Bütünlüğümüzün en büyük simgesi olan Şehit ve Gazilerimiz  al sancağımızın rengidir, Böylede olmaya devam edecektir”

“MEMLEKETİ İÇİN CAN VEREN YİĞİTLERİN AİLELERİNİN BAĞRI YANIK”

“Memleketi için can veren yiğitlerin bağrı yanık ailelerini, Ülkemizin evlatları, kardeşleri olduğunu özümüzde hissediyoruz. Ülkemiz için her türlü terör örgütlerine karşı mücadele ederken toprağa düşen aziz şehitlerimiz gibi 15 Temmuz hain darbe girişiminin karşısında göğsünü siper ederek Şehit olan aziz kahramanlarımızı rahmetle anıyoruz. Yine yıllarca hain terör örgütlerine karşı vatanını savunurken Gazi olan kahramanlarımız gibi  aynı ruhla Karanlık emelli 15 Temmuz gecesine  damga vuran gazilerimize minnet duyuyoruz. Şer odaklarının ülkemiz üzerinde tezgâhlamak istedikleri kirli oyunları Milli Birlik ve beraberlik ruhuyla  aşacağımızı biliyoruz, bu inançla hareket ediyoruz” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On