ŞEHİT ANNESİ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

7 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
240 defa okundu.
ŞEHİT ANNESİ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

ŞEHİT AİLELERİNDEN BAYRAM KARANIN AİLESİNE ZİYARET (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Şehit Oğlunun Fotoğrafı Hediye Edilen Anne Gözyaşlarını Tutamadı

Gaziantep’te mayın arama faaliyeti esnasında şehit düşen İstihkam Astsubay Kıdemli Çavuş Bayram Kara’nın annesi, şehit aileleri derneği tarafından yapılan taziye ziyaretinde oğlunun hediye edilen fotoğrafına bakarak uzun süre ağladı.
Şehit annesi Ayşe Kara, oğlunun evlenme taleplerini reddettiğini söyleyerek ‘oğlum evlenseydi de bizlere emaneti kalsaydı’ diye konuştu. Şehit Bayram Kara’nın fotoğrafı ile birlikte aileye Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim şehit aileleri dernek yönetimi tarafından anne Ayşe Kara’ya takdim edildi.
Ahi Evran Üniversitesi Türkçe Bölümü öğrencileri de ‘topluma hizmet’ dersi projesi kapsamında şehit ailesine ziyarette bulunarak onların yaşadıkları süreci gözlemledi.
Şehidin amcası Ferasi Kara’da şehit Bayram Kara ile geçirdiği son günü anlattı. Amca Kara, şehit Bayram Kara’nın görev yerinden ‘arkadaşlarımı oralarda yalnız bırakamam’ diyerek ayrılmadığını şöyle anlattı: “Bayram’a hep çalışmaları hakkında sorular sorardık ama o bizlere yaşadıklarını anlatmazdı. Ben her zaman iyiyim beni merak etmeyin derdi. Evlilik konusunda ise her zaman vakti gelince diye söylerdi. Çok neşeli bir çocuktu, doğu görevi bitmesine rağmen mayın arama görevine gönüllü olarak gitmişti.”
Şehit İstihkam Astsubay Bayram Kara, geçen ay son yolculuğuna Kaman ilçesinde uğurlanmıştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On