ŞEHİT AİLELERİNE TAZİYE ZİYARETİ

1 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
256 defa okundu.
ŞEHİT AİLELERİNE TAZİYE ZİYARETİ

12794468_10153931698284817_3091171436059700098_nVali Necati Şentürk: ” Evladınız, bu vatan için şehadet şerbetini içti”

Diyarbakır Sur İlçesinde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Uğur Şahin’in Kırşehir’in Kaman İlçesi Tatık Köyünde ikamet eden ailesi ve Ankara İlindeki bombalı terör saldırısında şehit olan Astsubay İbrahim Baran’ın Kırşehir Kaman İlçesi Başköy’de yaşayan ailesi ziyaret edildi.
Ziyaret; Vali Necati Şentürk, Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Garnizon Komutanı J. Alb. Murat Bulut, Kaman Kaymakamı Hakan Şen, İl Müftüsü Mehmet Şahin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ve İl Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Üzümcü, Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Ahmet Beşkardaş’in katılımıyla gerçekleşti.

Vali Necati Şentürk şehit ailelerine; “Sizin evladınız, bizim evladımızdır. Sizlerin acısı, bizim acımızdır. Acınızı yürekten paylaşıyoruz. Evladınız, bu vatan için şehadet şerbetini içti. Geride bıraktığı en değerli varlığı olan sizler, şehidimizin devletimize, milletimize emanetisiniz. Sizlere her zaman sahip çıkacağız” dedi.
Ziyarette Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Ahmet Beşkardaş’in Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Uğur Şahin’in ailesine bayrak inmez, ezan dinmez ve şehitler ölmez ilkesiyle yol çıkarak kutsal emanet olan Türk bayrağı, Kuranı Kerim ve Şehidimizin fotoğrafını hediye etti.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On