Şehit Ailelerine Destek

10 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
203 defa okundu.

thumbnail_KVF_2771

Kayseri Şehitlerinin Ailelerine ‘Şehadet Belgeleri’ Verildi

Kayseri’de 17 Aralık 2016 tarihinde Erciyes Üniversitesi Kampüs girişi yakınlarında, bombalı araçla gerçekleştirilen hain terör saldırısında şehit olan Muhammed Ali Ocak ve Ahmet Taş’ın anne-babasına ‘Şehadet Belgesi’ verildi.

Kırşehir Garnizon Komutanı P. Alb. İlhan Güneş ve eşi Serenay Güneş ile Çiçekdağ Kaymakamı Ömer Faruk Duman, şehit ailelerini ziyaret ederek Şehit P. Onb. Muhammed Ali Ocak’ın babası Selvet Ocak ve Şehit P. Onb. Ahmet Taş’ın babası Osman Taş ile annesi Arzu Taş’a Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak imzalı Şehadet Belgelerini teslim etti.

Kırşehir’in Çiçekdağ ilçesinde ikamet eden şehit ailelerine yapılan ziyarette, vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna şehitlik mertebesine ulaşan şehitlerimizin göstermiş olduğu yiğitlik ve cesaretle Türk Milletinin varlığının, birlik ve beraberliğinin ve vatan sevgisinin ölümsüz sembolü olarak hatıralarının sonsuza dek kalbimizde yaşayacağı belirtildi.

Şehit aileleri de devletimizin her zaman kendilerinin yanında olduğunu ifade ederek devletimiz ve milletimiz için hayır duasında bulundu.

VALİLİK BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On