Şehit Aileleri Dernek Başkanından teşekkür

25 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
261 defa okundu.

ŞEHİT AİLELERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI AHMET BEŞKARDAŞ, LÖSEMİ TEDAVİSİ GÖRÜRKEN HAYATINI KAYBEDEN TORUNU EDA BEŞKARDAŞ’IN TEDAVİ SÜRESİ BOYUNCA DESTEK SUNANLARA TEŞEKKÜR ETTİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Beşkardaş, lösemi tedavisi görürken hayatını kaybeden torunu Eda Beşkardaş’ın tedavi süresi boyunca destek sunanlara teşekkür etti.
11 yaşındaki torunu Eda Beşkardaş’in rahatsızlandığı dönemde yaptıkları haberlerle kendilerine destek sunan gazetecilere teşekkür eden dede Beşkardaş, “Bizler elimizden geleni aile ve toplum olarak yaptık. Ama Allah’ın takdiri mekanı cennet olsun” dedi.
Ayrıca Vali Necati Şentürk başta olmak üzere Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, STK temsilcileri ve basın çalışanlarına teşekkürü borç bildiğini ifade eden Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Beşkardaş, “Torunumun hayatta kalabilmesi için anne ve babası ile birlikte biz Beşkardaş ailesi olarak her şeyi yaptık. İstenilen sonuç elde edilemedi yarabbim böyle uygun görmüş, torunum Eda’nın tedavi süreci boyunca ilgi ve alakalarını bir an olsun esirgemeyen Ankara’da bulunan doktor ve hemşirelere, basının da desteği ile daima yanımızda olan Kırşehir halkına teşekkür ederiz. Allah hepinizden razı olsun” diye konuştu.
2015 yılı sonunda rahatsızlık geçiren ve tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybeden Eda Beşkardaş için gazeteciler öncü olmuş ve Kırşehir ile birlikte Türkiye genelinde ilik bulunabilmesi için kampanya başlatılmıştı.
İHA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN