ŞEHİT AİLELERİ DERNEK BAŞKANI’NDAN AÇIKLAMA

26 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
361 defa okundu.
ŞEHİT AİLELERİ DERNEK BAŞKANI’NDAN AÇIKLAMA

ŞEHİT-AİLELERİ-DER-Başkanı-copy

Şehit Aileleri Dernek Başkanı Ahmet Beşkardaş, “Hiç kimse bu vatanı parçalayamayacak ve PKK istediği emele asla ulaşamayacaktır” dedi.

 

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde şehit düşen Uzman Onbaşı Mehmet Kara’nın ailesine başsağlığı dileyen Kırşehir Şehit Aileleri Dernek Başkanı Ahmet Beşkardaş, PKK’nın ve dış güçlerin bu vatanı bölmeye gücünün yetmeyeceğini dile getirdi.
Beşkardaş, Türk gençlerinin askere giderken en büyük arzularının şehit olmak olduğunu söyleyerek;”Her Türk gencinin şehit düşme arzusu gibi Mehmet Kara kardeşimiz de yüce makama ulaşmıştır. Şehidimize rahmet diliyorum. Yıllardır Türk milletini bölmek isteyen hainler ve gafiller bizleri nice vatan evlatlarını toprağa vermek zorunda bırakmışlardır. Hainler şunu çok iyi bilmeliler ki, PKK terörü ve dış güçler bu vatanı asla bölemeyeceklerdir. Bu vatanı parçalama emeli içerisinde olanlar asla emellerini gerçekleştiremeyeceklerdir. Bu milleti birbirine düşürme emeli içerisinde olanların nasıl çalıştıklarını da milletimiz çok iyi biliyor. Binlerce yıldır beraber yaşamakta olduğumuz bu topraklar, omuz omuza beraber savaştığımız topraklardır. Hain planlar asla gerçekleşmeyecektir.
Bu millet bunları asla affetmeyecektir. Sonuna kadar yaşananların hesabı mutlaka sorulacaktır. Zannedilmesin ki, Türk milleti bu tutumu ile zaaf göstermektedir. Bu davranış Türk milletinin yüceliğinden kaynaklanmaktadır. Kırşehir askeri, polisi, öğretmeni şehit vermiş bir ildir. 106. şehidimizi de toprağa verdik, mekânı cennet olsun.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN