ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN TAZİYE

24 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
505 defa okundu.
ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN TAZİYE

           

ŞEHİT AİLELERİ DERNEK BAŞKANINDAN KINAMA (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

ŞEHİT AİLELERİ DERNEK BAŞKANINDAN KINAMA (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

    Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Beşkardaş Şehit Astsubay İçin Taziye Mesajı Yayımladı

Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Beşkardaş, şehit Astsubay, Mustafa Gevrek için taziye mesajı yayımladı.
Dernek Başkanı Beşkardaş mesajında hainlerin sonlarının geleceğini belirtti.
Şehit Astsubay Mustafa Gevrek’in görevi esnasında haince bir patlama sonucu şehit düştüğünü belirttiği açıklamasında, “Şehidimizin emaneti vatanı onun geride kalanları cansiperhane şekilde korumaya devam edecek bizler, Kırşehir’de 110. Şehidimizi verdik. Allah rahmet eylesin ailesine dernek yönetimiz adına başsağlığı dilerim.” dedi.
Şehit Mustafa Gevrek’in emanet bıraktığı vatana daima sahip çıkacaklarını söyleyen Beşkardaş, “Verdiğimiz 110 şehidin anısına daima sahip çıkacak ve onların yanlarında olduğumuzu aileleri ile kenetlenerek her zaman göstereceğiz.

Devletimizin de hainlere daima gereğini yapacağının bilinci ile hareket etmekteyiz. Haram aylarda hain pusuyu kuranlarında cezalarının verileceğinden hiç şüphemiz yok.” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN