ŞEHİR TEMİZLİĞİ DEVAM EDİYOR

8 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
204 defa okundu.
ŞEHİR TEMİZLİĞİ DEVAM EDİYOR

thumbnail_06-10-2016-guneykent-mustakil-evler-ve-toki-mevki-sokak-temizligi-6“Temiz Çevre İçin Durmadan Çalışıyoruz. Her Şey Daha Temiz Bir Kırşehir İçin.”

Kırşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, daha temiz bir Kırşehir için çalışmalarını sürdürüyor. Kötü görüntü ve kokuya sebep olmaması için çöplerin dışarıya bırakılma saatlerine azami önem veren Kırşehir Belediyesi, bu kapsamda çalışmalarını yürütürken, Vatandaşların daha temiz bir çevre için çöp bırakma saatleri konusunda duyarlı olmaya davet etti. Yaşanılabilir ve temiz çevre sloganıyla Kırşehir Belediyesinin mahallelerde mıntıka temizliklerine devam ettiğini belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci,” Bir kentin temizliği belediyelerin başlıca görevleri arasındadır. Yaşadığımız kent hepimizin. Bu amaçla, daha temiz ve yaşanılır bir Kırşehir için üzerimize düşen vatandaşlık görevini de yerine getirmeliyiz. Bir şehri temizlemek için önce sokağımızı temizlemeliyiz. Çocuklarımıza temizlik bilincini küçük yaşlarda aşılamalıyız. Böylelikle hem sokağımızı temizleyen temizlik görevlilerimizin işlerine kolaylık sağlamış, hem de daha temiz bir kentte yaşamış oluruz. Temizlemek belediyenin asli görevidir. Temizlemenin birinci görevi ise kirletmemektir. Kirletmeme kültürünü öğrenmemiz lazım. Vatandaşlarımızdan tek isteğimiz, belirlenen kurallara uymaları, çevre sağlığı ve temizliğine gerekli hassasiyeti göstererek, şehrimize sahip çıkmalarıdır. Geleceğimiz olan çocuklarımıza daha yeşil, daha temiz ve daha yaşanır bir kent bırakmak hepimizin görevi” dedi.

HER GEÇEN GÜN HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRIYORUZ

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 14 Mahallemizin birden düzenli olarak çöplerinin toplanmasının yanı sıra her gün şehrin dört bir yanını sabahtan akşama kadar ellerinde süpürge ile temizleyen çalışanlarımızla daha temiz bir şehir yaratmak gayesindeyiz. Bu günlerde altyapı çalışmalarından dolayı şehir merkezinde toz ve topraktan dolayı bir kirlenme var ama bunlar geçici, biz, şehrimizin yollarının daha temiz ve daha kullanılır olması için temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz. Temizlik ekiplerimiz çöp, yabani ot mücadelesi ve diğer atıkları temizliyor. Belediyemiz sınırlarındaki bütün ana cadde ve sokaklardan her gün düzenli olarak çöp toplanıyor. Ekiplerimiz Şehrimiz ana arterleri, sokak ve mahallelerimiz süpürülüyor. Ayrıca tüm ana arter ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerimizde süpürgeci ekiplerimiz çalışıyor. Çevre ve Temizlik Müdürlüğümüze bağlı olarak çalışmakta olan çöp süpürme aracı ile gün içerisinde şehrimizdeki cadde ve sokaklar periyodik olarak süpürülüyor. Yaptığımız bu temizlik hareketi ile hem görüntü kirliliği ortadan kalkıyor, hem de şehrimiz daha temiz bir görüntüye kavuşuyor. . Temizlik İşleri Müdürlüğünce vatandaşların belirlenen saatler dışında çöplerin bırakılmaması konusunda duyarlı davranılması istenirken, çöplerin ağzı kapalı ve sağlam poşetlerde konulmasına vurgu yaptı.

Ayrıca, şikâyet ve öneriler için oluşturduğumuz Ak Masa birimimize vatandaşlarımız, 214 10 10 numaralı telefondan günün 24 saati ya da akmasa@kirsehir.bel.tr adresine e-mail yoluyla şikâyet ve önerilerini bildirebilirler. ” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On