Şehide Acı Karşılama

25 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
797 defa okundu.
Şehide Acı Karşılama

Bursa’da geçirdiği kaza sonrası şehit olan Kırşehirli Hayrettin Yılmaz, memleketi Kırşehir’e getirildi.

Şehide Acı Karşılama

Kırşehir’de yine acı var bu gece. Aşıkpaşa Mahallesinde oturan şehidimizin ailesi yaslı. Hüzün çöktü şehre. Bir yiğit geldi, herkesin içi dağlandı. Gözyaşları hâkimdi Kırşehir’de. Çığlıklar, ağlamalar, bağırmalar, fenalaşmalar ve daha nicesi. Ambulans sirenleri susmadı. Bursa’da geçirdiği kaza nedeniyle şehit olan Polis Memuru Hayrettin Yılmaz, evine yuvasına geldi fakat şehit olarak.

KIRŞEHİR, ORGANLARINI BAĞIŞLAYARAK 5 KİŞİYE UMUT OLAN O YİĞİT ŞEHİDİNİ KARŞILADI

 Kırşehir’in içi yanıyor. Yiğit Evladını karşılayan Kırşehirlilerin içi hüzünlü ve buruktu bu gece. Evladının cansız bedenini evine getiren ailenin ocağı kor oldu bu gece. Ayakta durmakta bir hayli zorlandı. Şehidimizin babası Tuncer Yılmaz, Annesi Sevgi Yılmaz ve dedesi fenalık geçirdi. 112 Acil Servis Ekipleri bir an olsun ayrılmadı, acılı ailenin yanından. Acılı ailenin gözyaşları dinmedi. Baygınlık geçiren aileye 112 Sağlık Ekipleri müdahale etti. Ailenin feryatları Kırşehir’i dağladı.

ACILI AİLENİN FERYADI KIRŞEHİR’İ DAĞLADI

Geçirdiği kaza sonrası şehit olan ve memleketine getirilen Polis Memuru Hayrettin Yılmaz Şehidimiz yarın öğlen namazına müteakip Cacabey Meydanın’da kılınacak Cenaze namazı sonrasında Şehitliğe defin edilecek.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN