Seher Ünsal’a İade-i Ziyaret

14 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
104 defa okundu.
Seher Ünsal’a İade-i Ziyaret

Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık, Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal’ı ziyaret etti.

Sait Yanık, 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününü kutlamak için Gazetemizi ziyaret eden Seher Ünsal’a iade-i ziyarette bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Ünsal ve Yanık, uzun süre sohbet etti.

Ziyarette konuşan Yanık, “Ahilik kutlamalarında yerel basın hiç bir destek alamıyor. en azından komisyonda bir tane basın temsilcisi olsa sorunlarımızı ve taleplerimizi dile getirir. Basın destek için gerekli çalışmalarda fikir önerilerinde bulunur. Ayarıca İl Genel Meclis ve Belediye Encümenlerinde çıkan kararlar Basın İlan Kurumuna iletilerek gazetelerde ilan olarak yayınlanır. buda yerel basına can suyu olur. yerel basın son zamanlarda zor günler geçiriyor. En azından bu dediğim projeler gerçekleştirilse bir nebze de olsa nefes almış oluruz. ziyaretiniz bizleri çok mutlu etti. size ve ekibinize teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.”

Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal, Sait Yanık’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek talepleri yerine getirme konusunda çalışmaları sürdüreceğini söyledi.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Ufuk Tufan Doğan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On