SEÇMEN LİSTELERİ ASKIDAN İNDİ

27 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
332 defa okundu.
SEÇMEN LİSTELERİ ASKIDAN İNDİ

images

Seçmen listeleri dün itibarıyla askıdan indi. Vatandaşlar seçmen listelerine bakarak oy verecekleri yerleri öğrendi.

Kırşehir Ahi Evran Mahallesi Muhtarı Kadir Şenyüz, seçmen listelerinin dün itibarıyla askıdan indiğini açıkladı.

Kırşehir Ahi Evran Mahallesi Muhtarı Kadir Şenyüz, Vatandaşlarımız 17.00’ye kadar muhtarlıklara gidip seçmen listelerini kontrol etti.” dedi.

Şenyüz, yurt içi ve dışı seçmen listelerinin Yüksek Seçim Kurulunun açıkladığı seçim takvimi kapsamında 14 Mart’ta askıya çıkarıldığını anımsattı.

Seçmenlerin askı listelerine yoğun ilgi göstermediğini savunan Şenyüz, “Ülkemizdeki vatandaşlarımızın duyarlı olmaları gerekirdi çünkü bu seçim her seçimden daha önemli” ifadesini kullandı.

Şenyüz, sonradan pişman olmanın hiçbir anlam ifade etmeyeceğini dile getirerek, ” Seçmen listeleri dün askıdan indi. O bakımdan vatandaşlarımızın 17.00’ye kadar muhtarlıklara gidip seçmen listelerini kontrol etmeleri gerekirdi. Kayıtlarını, oy kullanacakları yere yaptırmaları hem kendi hem de ülkemizin menfaatine” şeklinde konuştu.

Demokrasinin en güzel örneğinin sandık olduğunu vurgulayan Şenyüz, demokrasiyi benimseyenlerin bazı ilkelere uymaları gerektiğini de sözlerine ekledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On