Seçim geliyor

21 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
692 defa okundu.

Türkiye genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de artık millet vekilliği seçimleri hızla yaklaşıyor ve partiler yavaş yavaş kendi aralarında istişare etmeye başladı.

Seçim geliyorTürkiye genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de artık millet vekilliği seçimleri hızla yaklaşıyor ve partiler yavaş yavaş kendi aralarında istişare etmeye başladı.

Partiler kendi aralarında Kırşehir’i Ankara’da temsil edecek ve Kırşehir’e en iyi bir şekilde hizmet edecek Kırşehir’in kalkınması yatırımların yapılması ve gelişip güçlenmesi için çalışacak Millet vekili arayışlarına girmeye başladı.

Yavaş yavaş Kırşehir’de bulunan siyasi partiler kendi kulislerinde millet vekilliğine aday adayı olacak insanlarımızın isimlerini fısıldamaya başladılar kendi aralarında sonuçta seçim geldiğinde Kırşehir için en hayırlısı kimse millet vekilliğine halkımız seçip karar kılacak.

Peki sokaktaki halkımızın yakalaşan millet vekilliği seçimi hakkında görüşleri nedir bunu da halkımıza sormalı.

40 Arena Gazetesi olarak sokağın nabzını tuttuk ve halkımıza tarafsız bir gazete olarak sorduk millet vekili seçerken oy vereceğiniz millet vekilinden beklentileriniz ne olur  diye millet vekili seçerken ve oy verirken partiye mi yok sa millet vekili adayının kişiliğinemi oy verirsiniz diye halkımıza sorduk.

Kırşehir halkından aldığımız cevap şu yaptığımız ropertajlar sonucunda.

Oy vereceğimiz millet vekilimizin hem partisine hemde kişiliğine bakarız.

Bizler halk olarak oy vereceğimiz millet vekilimizden her zaman halkın içinde halkın yanında olan ve halkın dertlerini dinleyen daha doğrusu halkla iç içe olan bir millet vekili isteriz.

Seçtiğimiz millet vekilimizin Kırşehir’imize her şeyin en iyisini ve Kırşehir’in kalkınması gelişmesi büyümesi sanayi alanlarının açılması ve en önemliside Kırşehir’deki işsizliğe bir çözüm yolunu bulmasıdır.

Peki Kırşehir esnafının seçecekleri millet vekilinden bekledikleri nedir diye sorduk ve aldığımız cevap şu oldu.

Kırşehir’in en büyük sorunu ilk başta işsizlik önce işsizliğe çözüm bulunması lazım çünkü Kırşehir her geçen gün göç veren bir şehir haline geliyor çıkın mahalleleri gezin her mahallede hemen hemen ya kiralık yada satılık evler diye yazıyor.

Önce Kırşehir in göç veren şehir olmasını engelleyin çıkın bakın organize sanayiye her yer bom boş çalışan işletme yani fabrika sayısı bir elin beş parmağını geçmez.

Seçeceğimiz millet vekilimizden Kırşehir’e yatırım yapmaları için birilerini teşfik ederek önce Kırşehir’e yatırım yapmalarını sağlamalarını beklerim diye konuşan vatandaşlarımız.

Kırşehir in göç veren değil göç alan ve şehrimize yatırımların yapılmasını istiyorlar.

 

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN