Seçen ve Ekibi, Mucurdaydı

14 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
54 defa okundu.
Seçen ve Ekibi, Mucurdaydı

Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Duran Seçen ve Ekibi, saha da muhtarlarla, çiftçilerle ve hayvancılıkla uğraşanlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Daha önce Boztepe İlçesi’nde 5 köyün muhatları ve vatandaşları ile bir araya gelen Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Duran Seçen ve Ekibi, son olarak Mucur İlçesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Kırşehir Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin ‘İşimiz Saha Gücümüz Saha’ sloganıyla başlatmış olduğu çalışmalar kapsamında her hafta bir köyde akşam üzeri vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Duran Seçen, İl Müdür Yardımcısı Cengiz Karabulak, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Abbas Çelebi, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Yasin Ata, Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürü Ersin Öğülmüş, Mucur İlçe Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Yücekaya ile birlikte Mucur İlçesi’ne bağlı Kızıldagyeniyapan Köyü’nü ziyaret etti. Ziyarete Kızıldagyeniyapan, Güzyurdu, Medetsiz, Kılıçlı, Karaarkaç Muhtarları ve çiftçileri katıldı. Ziyarette bölgede yapılan projeler, başvuruları başlayan hibe desteklemeleri hakkında çiftçilere bilgilendirme yapıldı. Köylüler ve muhtarları tarafından bölgenin tarımının, hayvancılığının kalkınması için yapılması gerekenler yöneticilere iletildi. Oldukça verimli geçen ziyaret sonrası açıklama yapan İl Müdürü Duran Seçen, “Elimizden geldiğince tüm köylerimize tüm üreticilerimize ulaşmaya çalışıyoruz. Bazen gündüz köyleri, muhtarları, çiftçileri çat kapı ziyaret ederken bazen de bu şekilde planlı organizasyonlarla çiftçilerimizle buluşuyor sorunları dinliyor, üretimi nasıl arttırabiliriz onu konuşuyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalar sonunda biliyoruz ki kazanan çiftçimiz, kazanan memleketimiz, kazanan ülkemiz olacaktır” dedi.(Haber Merkezi)

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On