Savunma Bakanı İsmet Yılmaz

11 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
830 defa okundu.

 11 Ocak pazar günü yapılan kırşehir Ak parti Kongresinde konuşa Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, bir çivi çakmayanları bu milletin iktidar yapmayacağını söyledi.

Kırşehir‘de Aşıkpaşa spor salonunda ‘Ahi Duası’ ile başlayan kongrede konuşan Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, “Bu millete bir çivi çakamayanlar, bu milletin zamanını ömrünü heba edenler, her şeyin kazası mümkün ama vaktin kazası olmaz. Zamanı geri almazsınız güzel kardeşlerim” diyerek sözlerine başladı ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlunun Rize‘deki bir anısını anlatarak, “Kılıçdaroğlu Rize‘ye gitmiş bir esnafa ceketini vererek asmasını istemiş çay içecek ceketini asmasını istemiş esnaf, ceketi asacak yer yok demiş, ya bir çivi de mi yok demiş Kılıçdaroğlu, Esnaf, bu memlekete bu millete bir çivi mi çaktınız ki bize bir çivinin hesabını soruyorsunuz diye karşılık vermiş” dedi.

savunma bakan

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On