SAVAŞ EKMEKÇİOĞLU HAYATINI KAYBETTİ

5 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
657 defa okundu.
SAVAŞ EKMEKÇİOĞLU HAYATINI KAYBETTİ

12662563_225543351114170_3540294397385131746_n

Kanser Tedavisi Gören Savaş Ekmekçioğlu Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti

Petlasta çalışan ve bir ara Petrol İş Sendika Başkanlığı yapmış olan 53 yaşındaki Savaş Ekmekçioğlu hayatını kaybetti. Uzun zamandır kanser tedavisi gören Ekmekçioğlu’nun ölüm sebebinin kalp krizi olduğu belirtildi. Savaş Ekmekçioğlu’nun cenazesi dün öğle namazına müteakip kılınıp Aşıkpaşa Mezarlığına defnedildi.

Petrol İş Kırıkkale Şube Başkanı Recep Sefer Savaş Ekmekçioğlu ile ilgi gazetemiz 40 Arenaya açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada: ” 88 yılı Mart ayı gibi beraber başladık. Sözleşmeli işçi olarak sendikalı olmak için çok mücadeleleri birlikte verdik. İlk petrol işe üye olan o oldu. Recep ben üye oldum dedi. Ben onu yalnız bırakmamak için gittim üye oldum. Sonra Teknotes , Yeni reji taşeron işçileri için mücadele dönemimiz , bacaya çıkan Yücel Şahin sonrası idari bina baskınımız ve ertesi günü işten atılma ve dokuz ay işsiz parasız günler ve uğruna mücadele ettiğimiz işçilerin ilgisizliği. Savaşın bozulan psikolojisi, hayal kırıklıkları ardından 26 şubat 92 yılında üç günlük yemekhane işgali ve akibinde Yen’i reji teknotese kadro verilmesiyle 3,4 yıllık mücadelenin zaferle taçlanması ile sonuçlanması ve peşimizi bırakmayan makus talih ardından 5 Nisan kapatılma süreci. Kırşehir sokaklarını eylem alanına dönüştürüüşümüz 68 kamyon 20 otobüsle çoluk çocuk ,yaşlı genç Kırıkkale yollarına düşüşümüz ve birlikte dolu dolu mücadele günlerimiz. Her günümüzün işçi sınıfı mücadelesine altın harflerle yazdırdığımız 1500  Petlas işçisi ile yazdığımız destanın en önde koşan yiğit neferi mücadele arkadaşım vefasızların dünyasından göçüp gittin ama seni tanıyan bilen vefalı dostları olarak onu unutmayacağız ruhu şad olsun.”ifadelerini kullandı.

Bizde 40 Arena Gazetesi olarak Savaş Ekmekçioğlu’na Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On