Şartname Değişti

16 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
242 defa okundu.

 

il-milli-egitimde-77-kisi-aciga-alindif87fe507efccd2d7b0b7

Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü Hadis-İ Şerif Ezberleme (Türkçe) Yarışması Şartnamesinin Değiştiğini Belirtti

 

Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan Hadis-i Şerif Ezberleme (Türkçe) yarışması şartnamesinin değiştiği belirtildi. Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yeni şartname hakkında yapılan açıklamada:

“Yarışmayı Düzenleyen Kurum: Kırşehir Valiliği, Yarışmanın Konusu: Hadis-i Şerif Ezberleme

Yarışmanın Amacı: Gençlere Dinin Samimiyetle yaşanması gerektiği bilincinin kazandırılması ve Kutlu Doğum Programları çerçevesinde Hz. Muhammed (SAV)’in daha iyi tanınması ve tanıtılması

Yarışma Türü: Hadis-i Şerif Ezberleme Yarışması

Hedef Kitle Merkez ve Merkeze bağlı ilkokulların 4. sınıfları, ortaokullar-İmam Hatip Ortaokullarının (5.6.7.8.) sınıfları ile liseler ve İmam Hatip Liselerinin (9.10.11.12.) sınıfları

Yarışma Takvimi: Duyuru Tarihi: 13 Ocak 2017, İsimlerin Milli Eğitime son bildirilme tarihi: 25 Mart 2017, Değerlendirme: İl Finalinin Tarihi ve Yeri daha sonra okullara bildirilecek.

Katılım Şartları: Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı resmi ve özel okullarda öğrenci olmak

Yarışma Şartları: Okullarımızda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Koordinesinde yapılacak okul içi yarışmalar sonucunda dereceye giren okul birincilerinin isimleri bildirilecektir. 2016 yılında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrenciler bu yılki yarışmalara katılmayacaktır. Her okul mutlaka yarışmaya katılacaktır. 4. Sınıflar en az 30 hadis, ortaokullar en az 50 hadis, liseler en az 60 hadis ezberleyeceklerdir.  Parantez içerisindeki hadislerin kime ait olduğunu ifade eden metinler ile kaynak metinler ezberlenmeyecektir. Fazladan ezberlenen hadis sayısı ekstra puan getirecektir. Hadis metinleri müdürlüğümüzün https://kirsehir.meb.gov.tr/ internet adresinden temin edilecektir. Hadis metni okuma sırası yarışma günü jüri üyelerinin gözetiminde kura ile belirlenecektir. Jürinin verdiği karar kesindir. Jüriye yapılan itirazlar kabul edilmeyecektir. İl finali de http://kirsehir.meb.gov.tr/ internet adresinde yayınlanan hadis metinleri üzerinde yapılacaktır.

Eserlerim Teslim Yeri: Okul birincilerinin isimleri 25 Mart 2017 tarihi mesai bitimine kadar Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Şubesine teslim edilecektir.

Ödül töreni ve ödüller: Ödül töreninin yeri, tarihi ve saati daha sonra ödül alacak okullara bildirilecektir. ( 3 Ayrı Kategoride) 1. Esere- Cumhuriyet Altını, 2.Esere-Büyük Çeyrek,3. Esere- Büyük Çeyrek” ifadeleri kullanıldı.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On