SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNE BİNLERCE DUA

4 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
307 defa okundu.
SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNE BİNLERCE DUA

 

SARIKAMI? ?EH?TLER? ?Ç?N B?NLERCE K??? DUA ETT?Cacabey Meydanında toplanan yaklaşık bin kişi Sarıkamış Şehitleri için yürüdü.
Cacabey Meydanında başlayan ve Sarıkamış şehitlerinin anıldığı yürüyüş, Ahmet Tozluklu Şehitliğinde son buldu.
Cacabey meydanında toplanan yaklaşık bin kişi tekbirler eşliğinde Ahmet Tozluklu Şehitliğine yürürken yürüyüşe Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Şaban Güneş, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Ahmet Beşkardaş, ile STK (Sivil Toplum Kuruluşu) temsilcileri destek verdi.
Ahmet Tozluklu Şehitliğinde Sarıkamış şehitleri için dua edilirken Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Şaban Güneş, “Sarıkamış’da hayatlarını kaybeden şehitlerimizi saygı ile anıyoruz. Bizler destan yazmış ecdadın torunlarıyız. Bugünde Güneydoğu bölgesinde destan yazıyor. Bizler şehitliğin ne büyük bir mertebe olduğunu bilen insanlarız. Bu nedenle de vatanın bir karış toprağı için kanımızı feda ederiz.” dedi.
Sarıkamış Şehitleri için düzenlenen anma programı yapılan ikramlar ve yapılan duaların ardından son buldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On