SARAY EĞİTİM BAKANLIĞI” T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA KARŞI

4 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
82 defa okundu.
SARAY EĞİTİM BAKANLIĞI” T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA KARŞI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, “Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, can yakıcı eğitim sorunlarını es geçip, 2035’in hayallerini anlattı. Çocuklara masallar dinletti!” dedi.

Kaya bugün yaptığı açıklamada şunlara değindi:

“Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 2019-2023 Stratejik Plan sunumunda, bir yıl önce çözmeyi vadettiği sorunları çözemediğini açıkladı. 2035 yılına kadar hangi branşta ne kadar öğretmene ihtiyaç olduğunu tespit ettiklerini söylemesine rağmen, bugüne ilişkin bir rakam telaffuz edemedi. Öğretmen ağırlıklı sunumunda, öğretmenlerin dertlerine derman olacak hiçbir çözüm getirmedi. Ekran başında atama müjdesi bekleyen 700 bin öğretmene hayal kırıklığı yaşattı. Bugün Milli Eğitim Bakanlığında Türkiye tarihinde görülmeyen fiili bir durum yaşanıyor.  Beştepe’de kurulan “Saray Eğitim Bakanlığı”, “T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’nın yetkilerini kullanıyor.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un elinin kolunun bağlandığını, davul kendi elinde olsa da tokmağının sarayda olduğunu biliyoruz. Sarayda kurulan ‘Gölge Saray Eğitim Bakanlığı’ Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un yetkilerini kullanıyor.  Merak ediyoruz Saray Eğitim Bakanı kim? Ahmet Gündoğdu mu? Yusuf Tekin mi? Ya da bir başkası mı? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 2019-2023 Stratejik Plan sunumunda, 2035 yılına kadar hangi branşta ne kadar öğretmene ihtiyaç olduğunu tespit ettiklerini söylemesine rağmen, bugüne ilişkin bir rakam telaffuz edemedi. Öğretmen ağırlıklı sunumunda, öğretmenlerin dertlerine derman olacak hiçbir çözüm getirmedi. Ekran başında atama müjdesi bekleyen 700 bin öğretmene hayal kırıklığı yaşattı. Açıklanan 2018 PISA sonuçları da AKP’nin getirdiği, 4+4+4 eğitim sisteminin başarısızlığını bir kez daha ortaya koydu. Bizim derhal 1 yılı okul öncesi, 8 yıl kesintisiz temel eğitim ve 4 yılı ortaöğretim olmak üzere, 1+8+4 eğitim sistemine geçmemiz gerek.” Dedi.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On