Sandığa Adım Adım!

20 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
300 defa okundu.

Sandığa Adım Adım!

İYİ Parti Kırşehir 27. Dönem Milletvekili Adayı Mustafa Hakan Ünser, “Usul “esas”tan önce gelir. Siyaset sanatında “asıl” olan, haklı olmak değil edepli olmaktır, çünkü dilini yönetemeyen halkı yönetemez” dedi.

İyi Parti Kırşehir 27. Dönem Milletvekili Mustafa Hakan Ünser, yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti; “Beytülmal’i şahsi amaçlarla kullanmak dinimizce en lanetlenen eylemlerin başında gelir. 16 yıllık iktidarlarında kendilerine, eşlerine, yeğenlerine makam aracı, harcırah gibi imkânları peşkeş çektikleri yetmemiş gibi, şimdi de seçim çalışmalarında devlet imkanlarını kullanıyorlar. Bu hem yasal olarak, hem ahlaki olarak suçtur.

Devletin verdiği hazine yardımı yetmedi, belediye imkânları yetmedi, ticaret borsalarının ve diğerlerinin imkânlarını kullandıkları yetmedi, şimdi de rektör üniversite imkanlarını peşkeş çekiyor. Üniversite imkânlarıyla siyasi toplantı düzenleniyor. Yedikleri bizim hakkımız, Kırşehirlilerin hakkı.

Bu yüzsüzlüklere dur deme zamanı geldi. Bakan ağzından “Biz seçim çalışmalarını devlet imkânlarıyla gerçekleştirmeyecek ahlaka sahibiz” demişlerdi. O ahlaka sahip olduklarını göremiyoruz. Hem yalancı çıkıyorlar, hem yüzsüz.

3 gün sonra sandığa giderken, bizim cebimizden kendini ve başkasını doyuranları unutmayacağız.” (Haber: Didem CEYLAN)

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN