Şampiyonluk için bir araya geldiler

9 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
370 defa okundu.

Kırşehir İl Protokolü Kırşehir Belediyespor’un Şampiyon Olabilmesi İçin Çalışmalara Aralıksız Devam Ediyor

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nin ikinci yarısının başlamasına sayılı günler kala Kırşehir Belediyespor ligde başarılı bir ilk yarı geçirerek grupta lider olarak kapatan Kırşehir Belediyespor’un şampiyon olması için il yöneticileri bir araya gelerek yapılacak çalışmalar ve desteklerle ilgili İl Özel İdaresi’nde düzenlenen kahvaltıda görüş alışverişinde bulundular. Kırşehir Belediyespor Başkanı Veli Şahin, Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, İl Genel Meclis Üyeleri ,İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Genel Sekreter Yardımcıları Kurtuluş Yılmaz, Alptekin Demir ve Birim Müdürleri katıldı. Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Kırşehir Belediyespor ile ilgili düzenlenen kahvaltıda konuşan Vali Necati Şentürk” Kırşehir Belediyespor’un en iyi şekilde mücade ettiğini belirterek ligin ilk yarısında göstermiş olduğu performanstan dolayı futbolcular ve yönetimi tebrik etti. Kırşehir Belediye spor başkanı Veli Şahin.” Geçmişten bugüne takımımız her türlü şartlarda en iyi şekilde mücadele ederek ilk yarıyı lider olarak tamamlamıştır. Hedefimiz, sağlam adımlar atmak ve ayağımızı yere sağlam basmaktır. Doğru adımlar atarsak, gelecek yılların takımını da oluştururuz. Kırşehir Belediyespor’da hedef zirveyi zorlamak ve 3-5 yıl içerisinde profesyonel liglerde oynamaktır. Bizler takımımızın her zaman yanındayız Belediye Başkanımız, Valimiz ve Milletvekilleri, İl Özel İdaremiz, İl genel Meclis üyelerimiz bizleri her zaman destekleyerek her zaman yanımızda olduklarını gösterdiler.” dedi.

Bu sezon takımımıza her türlü maddi ve manevi desteği esirgemeyen Milletvekili Mikail  Arslan konuşmasında” Kırşehir spor çok önemli bizim için, 5 bin kişi yaz, kış demeden takip ediyor her türlü şartlarda bizleri yalnız bırakmayan bir taraftarımız var. Bizlerde Kırşehir sporumuzun için Ankara’dan her türlü desteği vermeye devam edeceğiz ve dileğimiz bu takımın başarılı olup bizlere şampiyonluk sevincini yaşatmalarıdır.“ diye konuştu.

Lider olmanın önemli olduğunu ifade eden Milletvekili Salih Çetinkaya, “Üstün performans sergileyerek takımımızın lider olması takdire şayandır. Kırşehir Belediyespor’un şampiyonluk sevincini birlikte yaşatacağına inanıyorum ve bunun için de fedakarlıktan kaçmayarak gerekeni yapıyor ve daha fazlasını da yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Toplantıya katılan bütün il yöneticilere tek tek teşekkür eden Başkan Veli Şahin, toplantının son derece faydalı geçtiğini belirtti ve desteklerinden dolayı İl Genel Meclis Üyelerine teşekkür etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN