Şampiyon Sporcu Ödüllendirildi

15 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
244 defa okundu.

thumbnail_birinci-4Vali Necati Şentürk, Atatürk’ü Anma Kros Yarışması’nda 1. Olan Fatmanur Turhan’ı Makamında Kabul Etti

Kırşehir Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz ve Atatürk Ortaokulu Müdürü Süleyman Yıldır’ın da yer aldığı ziyaret sırasında konuşan Vali Necati Şentürk, Kırşehir gençlerinin spor dalında kazandığı başarıların kendilerini gururlandırdığını söyledi.

Atatürk’ü Anma Kros Yarışması’nda 1. olan FatmaNur Turhan’ın bu başarısının diğer sporculara da ilham olacağını belirten Vali Necati Şentürk, “Atatürk Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Fatma Nur Turhan, Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen ve 104 sporcunun katıldığı Atatürk’ü Anma Kros Yarışması’nda 1. olmuştur. Küçük Kızlar kategorisinde 1500 metrede şampiyon olan Fatma Nur Turhan’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Öğrencimizin şampiyon olmasında emeği geçen büyüklerine de teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki gençlerimiz, spor alanında daha çok başarılara imza atacaktır. Kırşehirli gençlerimizi spora yönlendirmek için çalışmalar yürütüyor, sporu ve sporcuyu destekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Ziyaret, Sayın Vali Necati Şentür’ün Fatmanur Turhan’ı altınla ödüllendirmesi ile sona

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN