Saliha Akın,  ÇODEM’de Sergi Açılışına Katıldı

9 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
951 defa okundu.
Saliha Akın,  ÇODEM’de Sergi Açılışına Katıldı

Saliha Akın,  ÇODEM’de Sergi Açılışına Katıldı

 

Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, Kırşehir Çocuk Destek Merkezi’nde düzenlenen yılsonu sergisi açılışına katıldı.

Kırşehir Çocuk Destek Merkezinde (ÇODEM) gerçekleştirilen sergi açılışına Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın’ın yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı eşi Güngör Bilgin, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü eşi Kadriye Karakaya, Vali Yardımcısı eşi Şeyma Yıldız, İl Emniyet Müdürü eşi Kezban Akyüz, daire müdürlerinin eşleri, kurum yöneticileri ve kursiyerler katıldı.

Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, sergiyi gezdikten sonra yaptığı konuşmada, bu tür sosyal etkinliklerin çocukların hayata hazırlanmasında önemli olduğunu söyledi.

Devletimizin koruması altındaki çocuklarımıza her türlü desteğin verildiğini belirten Vali eşi Saliha Akın, “Devletimizin bizlere verdiği imkânları en iyi şekilde kullanarak çocuklarımızı geleceğe hazırlamanın gayretinde olacağız. Kimsesiz çocuklarımızla sık sık bir araya gelerek yanlarında olduğumuzu onlara hissettirmek istiyoruz. Çocuklarımız, kaldıkları kurumlarda çeşitli kurslar alarak sosyalleşiyor ve geleceğe hazırlanıyorlar. Bu sergiyi hazırlayan çocuklarımızı ve hocalarını kutluyorum.” dedi.

Halk Eğitim Merkezi desteği ile açılan el sanatları, müzik, resim, dikiş-nakış, keçe çalışmaları ve ahşap boyama gibi eserlerin yer aldığı sergi, Sayın Vali’nin eşi Saliha Akın ve diğer protokol eşleri tarafından kursiyerlere sertifikalarının verilmesi ile sona erdi. (Haber Merkezi)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On