SALİH ÇETİNKAYA’ DAN ‘’TEOG SINAVI’’ MESAJI

24 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
540 defa okundu.
SALİH ÇETİNKAYA’ DAN ‘’TEOG SINAVI’’ MESAJI

teog4Kırşehir Ak Parti Milletvekili Salih Çetinkaya Teog Sınavına Giren Öğrencilere Başarılar Diledi

Milletvekili Salih Çetinkaya Teog sınavına giren öğrencilere başarılar diledi. Çetinkaya sözlerine: ” 25–26 Kasım 2015 tarihlerinde ülke genelinde yapılacak olan ve İlimizden 3154 öğrencimizin katılacağı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında (TEOG)  büyük bir emek sarf ederek sınava hazırlanan öğrencilerimize kaygı ve heyecandan uzak bir sınav süreci geçirmelerini dilerken şunu da çok iyi bilmelerini istiyorum;

Sınavlar hiçbir zaman başarının tek göstergesi olmamıştır.  Milli ve Manevi değerlerimize sahip çıkarak bizleri daha aydınlık, daha güzel yarınlara taşıyacak olan sizlersiniz. Bu yüzden sadece sınavlarda değil hayatın her alanında başarılı olmanızı umut ediyorum.

Bu bağlamda, başarılı bireyler olarak Kırşehir’imize, Vatanımıza, Milletimize hizmet etmelerini arzu ettiğimiz çocuklarımıza, onları yetiştiren velilerimize ve her türlü emeği veren, fedakâr öğretmenlerimize de teşekkür ederek katılacakları TEOG sınavında başarılar diliyor her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum. ” şeklinde devam etti.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN