SALDIRIYI NEFRETLE KINIYORUZ

14 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
192 defa okundu.
SALDIRIYI NEFRETLE KINIYORUZ

ktb_logo

Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz Terörü Çok Sert Bir Biçimde Lanetledi

Son 5 ayda üçüncü kez Ankara’da meydana gelen terör saldırısı üzerine bir mesaj yayınlayan Ticaret Borsası   Başkanı Neşet  Yavuz , Saldırıyı gerçekleştirenleri ve terörü araç görenleri şiddetle kınayarak, lanetlediklerini ifade etti. Yapılan saldırının ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef aldığını bildirdi.

Yavuz “Ülke olarak hep beraber bu çirkinliklerin ve aşağılık saldırıların karşısında duracağız. Vicdanlar, terörden medet umanların insanlık dışı saldırılarını affetmeyecektir. Akşam saatlerinde Ankara’nın göbeği Kızılay’da meydana gelen hain saldırı hepimizi derinden yaralamıştır. Üzüntümüz çok büyük. Terörün her türlüsünü lanetliyoruz. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumak zorundayız. Herkes bilmelidir ki, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır.

Bu saldırılardan güzel Ülkemizi korku imparatorluğu kurmaya çalışanlara asla fırsat vermeyecektir.

Yapılan bu alçakça saldırıyı nefretle kınıyoruz. Saldırıda hayatını kaybeden Vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On