Sait Yanıktan Emre Aslan’a Ziyaret

3 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
426 defa okundu.
Sait Yanıktan Emre Aslan’a Ziyaret

14961483_109453142865308_1654840582_nGazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Sait Yanık Emre Aslan’ı Ziyaret Etti

 

Kırşehir Milletvekili Mikail Aslan’ın danışmanı olarak görev yapan Emre Aslan, Kırşehir Gençlik Merkezi Müdürlüğü’ne atandı. Gazetemiz Genel Yönetmeni Sait Yanık Emre Aslan’ı yerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Sait Yanık gerçekleştirdiği konuşmada: “Genç çalışkan, başarılı birinin Gençlik Merkezi’nde görev yapması bizi çok sevindirdi ve duygulandırdı.”ifadelerini kullandı. Emre Aslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti teşekkür ederek ifade etti.

EMRE ASLAN KİMDİR?
13 Ağustos 1981 tarihinde Kırşehir’de. Evli ve Mansur adında bir erkek ve Mübeccel adında bir kız çocuğu var. İlkokul öğrenimini Kırşehir’in Kaman İlçesi’ndeki Yavuz Selim İlkokulu’nda, ortaokul öğrenimini Antalya Merkez Ortaokulu’nda, lise öğrenimini ise Kırşehir Lisesi’nde tamamladı.2004 yılında Erciyes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliğinden mezun oldu.
Kırşehir’de Yusuf Sıdık Demir Lisesi,Kurancılı İlköğretim Okulu, Erkek Yetiştirme Yurdu, Karahıdır İlköğretim Okulu,TEV Çayağzı ZZ. Garring İlköğretim Okulu,Çiftlikli Mehmet Ağa İlköğretim Okulu, Yeşilyurt Mustafa Bozkurt İlköğretim Okulu, Gülşehri İlköğretim Okulu,İnönü İlköğretim Okulu,Öğretmen Ziya Kılıçözlü İlköğretim Okulu ve Sosyal Bilimler Lisesi’nde görevlendirmeler ve kadro karşılığı çalıştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN