SAİT YANIKTAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

6 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
250 defa okundu.
SAİT YANIKTAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

 

sait-yanik-gazeteciler-federasyonu-yuksek-ist-7711991_x_o

Kırşehir Radyocular Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık “Anneler Günü” Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı.

 

Kırşehir Radyocular, Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık yayınladığı mesajında ‘Annelerimiz, derin ve benzersiz bir sevgiyle bağlandığımız, yerleri asla doldurulamayacak en değerli varlıklarımızdır. Tüm yaşamları boyunca büyük özveri, karşılıksız sevgi ve sınırsız hoşgörüleriyle, çocuklarını eğitip, kişiliklerini biçimlendiren ve onları bir yetişkin durumuna getiren, annelerimizin çabalarının karşılığının ödenemeyeceği, geleceği emanet edeceğimiz çocuklarımızın, dünya sorunlarına duyarlı, insan sevgisi ile dolu, barışı, dostluğu, kardeşliği özümsemiş, kişiler olarak yetişmelerini sağlamak öncelikle annelerimizin sorumluluğundadır. Karşılıksız emek ve inanılmaz özverileriyle bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetişmemizi sağlayan annelerimizin bu zor, ancak kutsal görevlerini severek yerine getirdikleri muhakkaktır.

Sağlıklı toplumsal yapının, huzurlu aile ortamının temeli olan, dünyanın en yüce ve en kutsal görevini sonsuz sevgi ve şefkatle yerine getiren annelerimize saygı, minnet ve şükran duygularımı sunuyorum. Bilgi birikimlerini ve yaşam deneyimlerini aktararak, bizlerin insanları, dünyayı, yaşamı seven mutlu bireyler olmamız için özveriyle gece gündüz uğraş veren tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, saygılar sunuyorum.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN