SAİT YANIK TOKAT’TA AHİLİĞİ TANITACAK

19 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
331 defa okundu.
SAİT YANIK TOKAT’TA AHİLİĞİ TANITACAK

sait-yanık12-224x300Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni ve Kırşehir Gazeteciler Radyocular Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık’ın Katılımlarıyla Vakıf Anadolu Buluşmaları Daha Renkli  Daha Görkemli Olacak.

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkan Sait Yanık 26-27-28 Mayıs tarihinde yapılacak olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu’na bağlı Cemiyet Başkanlarını Ahilik kutlamaları kapsamında ilimiz Kırşehir’e davet edecek. Ahiliğin her yıl sönük geçmesine gönlü razı olmayan Sait Yanık  Milletvekili Salih Çetinkaya’nın katkılarıyla Türkiye Gazeteciler Federasyonu’na bağlı Cemiyet başkanlarını Kırşehir’e davet ederek Ahiliğim ilimizde aslına uygun kutlanmasına öncülük edecek.

Kırşehir Gazeteciler Radyocular, Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık Ahiliğin kutlanmasında katkı sağlayacak olan, başta Milletvekili Salih Çetinkaya’ya, öğlen ve akşam yemeklerini verecek olan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye,  “Ahiliğin Dünü Bugünü Yarını” adlı panel için konferans salonu düzenleyen, konuşmacı olarak görevlendiren Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Vatan Karakaya’ya, gelen misafirlerimizin konaklamalarına yardımcı olan Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Ticaret ve Esnaf Müdürü Necmettin Erkan ‘a sonsuz teşekkürlerini iletti.

Kırşehir Gazeteciler Radyocular Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık bu davette Kırşehir’in yöresini önemli yerlerini ve Ahilik tanıtımını yapmayı  Kırşehir’in gelişmekte olduğunu göstermeye ve Kırşehir’in sesi olmayı planladığını belirtti.

Kırşehir Basını olarak aynı Tokat, Nevşehir, Karabük gibi birlik ve beraberlik olması adına tüm meslektaşlarımızı davet ediyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN