SAİT YANIK TERÖRÜ LANETLEDİ

18 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
335 defa okundu.
SAİT YANIK TERÖRÜ LANETLEDİ

sait_yanik_KIRGARAT- C Başkanı Sait Yanık ” Masum Vatandaşlarımıza Yönelik Yapılan Terör Eylemleri Ülkemizin Birlik Ve Beraberliğine Karşı Yapılan Saldırılardır.

KIRGARAT- C Başkanı, Genel Yayın Yönetmenimiz Sait Yanık Ankara’da ve Diyarbakır’da yaşanan terör saldırılarını kınadığını belirtti. Yanık ” Masum vatandaşlarımıza yönelik yapılan terör eylemleri ülkemizin birlik ve beraberliğine karşı yapılan saldırılardır. Milletimizin birlik ve beraberliğine geleceğimize kasteden bu saldırılar amacına ulaşamayacaktır. Milletimiz bu terör olayları karşısında kararlı bir duruş sergileyecektir. Hiçbir sorun şiddetle çözülemez. Şiddetten bir gelecek bekleyenlerin insanlık değerleriyle hiçbir bağlantısı olamaz. Birlik ve beraberliğinize, ülkemizin huzuruna kasteden saldırıları, terör olaylarını lanetliyor hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm ulusumuzun başı sağ olsun.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On