SAİT YANIK TERÖRÜ LANETLEDİ

30 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
303 defa okundu.
SAİT YANIK TERÖRÜ LANETLEDİ

sait-yanik-gazeteciler-federasyonu-yuksek-ist-7711991_x_oKırşehir Radyocular Gazeteciler Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık: “En Kısa Sürede Olayın Aydınlatılmasını, Sorumlularının Cezalandırılmasını Bekliyoruz.”

Kırşehir Radyocular Gazeteciler Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait Yanık İstanbul Atatürk Hava Limanında yaşanan patlamadan dolayı bir mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajda:” Türkiye’de masum insanları hedef alan yine bir terör olayı daha gerçekleşti. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde meydana gelen olayda ilk açıklamalara göre 36 kişi hayatını kaybetti, 147 kişi yaralandı. İstanbul Atatürk hava limanında gerçekleştirilen insanlık dışı hanin saldırı ülkemizi büyük bir üzüntüye sevk etmiştir. Bir insanlık suçu olan bu terör olayını kınıyor ve lanetliyoruz. Terör saldırısında hayatını kaybedenlerin acısını tüm ulusumuzla birlikte yürekten paylaşıyoruz. Yaralananlara ‘geçmiş olsun’ diyoruz. Bu tür terör olayları birliğimize ve dayanışmamıza zarar veremeyecektir. En kısa sürede olayın aydınlatılmasını, sorumlularının cezalandırılmasını bekliyoruz.

Geçmişte de, çok ciddi badireler atlatmış bir toplum olarak, bugünleri de birbirimize sevgiyle kenetlenerek atlatacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ne IŞİD terörünün ne de PKK terörünün, bizim huzur içerisindeki kardeşliğimizi bozmaya gücü yetmeyecektir. Ülke olarak hep birlikte, bu çirkinliklerin ve aşağılık saldırıların karşısında duracağız. Vicdanlar, terörden medet uman örümcek beyinlilerin insanlık dışı saldırılarını asla affetmeyecektir.”ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On