Sait Yanık, 5. Doz Aşısını Yaptırdı

14 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1449 defa okundu.
Sait Yanık, 5. Doz Aşısını Yaptırdı

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında yürütülen aşılama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. bu kapsamda Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Sait Yanık, beşinci doz Covid-19 aşısını yaptırdı.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak aşı fotoğrafını paylaşan Yanık, “Bilim Kurulu’nun tavsiye kararı doğrultusunda, 5. doz Covid-19 aşısını yaptırdım. Tüm sağlık emekçilerimize, üstün çabaları için teşekkür ederim.” ifadesini kullandı.

Koronavirüs aşı randevuları, mhrs.gov.tr sistemi ve ALO 182 üzerinden alınabiliyor. ALO 182’yi arayarak ya da MHRS internet adresi üzerinden T.C. Kimlik Numarası ve oluşturulan şifre ile birlikte randevu alabilmek mümkün.

MHRS resmi internet adresi üzerinden randevu almak istiyorsanız; Önce eğer üye değilseniz ”Randevu Al” butonuna tıklayın. Daha sonra gelen ekrandan ”Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üye olduysanız ”Randevu Al” butonuna tıklayın. Ardından T.C. Kimlik Numaranız ve şifreniz ile beraber istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Nurten Ceylan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN