ŞAHİN, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE KARANFİL DAĞITTI

9 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
284 defa okundu.
ŞAHİN, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE KARANFİL DAĞITTI

 

IMG_6060Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürü Kenan Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Karanfil Dağıttı.

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin, İl Müdür Yardımcıları Cengiz Karabulak, Suat Veyisoğlu ve Şube Müdürleri ile birlikte 8 Mart Dünya    Kadınlar Günü münasebetiyle kurumda çalışan kadınlara karanfil dağıttı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde çalışan bayan personellerin kadınlar gününü kutlayan    İl Müdürü  Şahin, “Değerlerimizi anmak için   sembolik günlerimiz var. Ama asıl olan yaşamımızın her alanında ve anında bu değerlere sahip çıkmaktır.  Kadınlarımız hayatımızın her alanında var. Bugün ailenin ve toplumun temel taşı olan kadınlarımızın gününü kutluyoruz. Onların bizim nazarımızda ne kadar değerli olduklarını hissettirmeye çalışıyoruz. Umarım toplum olarak birbirimize karşı daima sevgi ve hoşgörüyü daha çok ön plana çıkarırız.

Peygamberimizin Veda Hutbesinde; “ Ey insanlar! Kadınların haklarını gözetmenizi ve bu hususta Allah’tan korkmanızı tavsiye ederim.  Size kadınlar, Allah’ın emanetidir”. Sözünde olduğu gibi kadınların değerini her daim hatırlamalıyız.

Peygamber efendimizin (sav) “ Cennet Annelerin Ayakları Altındadır” sözünün muhatabı olan tüm kadınlarımızın kadınlar günü tebrik ederim” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On