Sahaya İndi

17 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
959 defa okundu.
Sahaya İndi

2018 Yılı 1. İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısına Katılmak Üzere Kırşehir’e Daire Başkanı ve Uzmanlar Düzeyinde Gelen İŞKUR; 2018 Yılında Verilecek Olan,

 TEŞVİK VE BEKLENTİLER İÇİN SAHAYA İNDİ

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Fazlı KÜÇÜK ve İstihdam Uzmanı Esranur İRDEM 17.01.2018 tarihinde düzenlenecek olan 2018 yılı 1. İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısına katılmak üzere Kırşehir’e geldi.

Daire Başkanı Fazlı Küçük, İstihdam Uzmanı Esranur İrdem ve Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ile birlikte, İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı öncesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığındaki Heyetler ile Organize Sanayi Bölgesinde bulunan işletmelere ziyarette bulunarak 2018 yılı için verilecek olan teşvikler ve beklentiler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretler sonrasında, Kırşehir’deki İşgücü piyasasına sunulabilecek katkılar belirlenmiş olup, İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısında alınacak kararlarla hayata geçirilmesi için çalışmalara başlanacak.

 

Haber Merkezi

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On