Sağlıkta finalin adı “Matkap spor – Fırtına spor”

12 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1630 defa okundu.
Sağlıkta finalin adı “Matkap spor – Fırtına spor”

Sağlıkta finalin adı “Matkap spor – Fırtına spor”

Kırşehir İl Sağlığı Müdürlüğü tarafından organize edilen ve başından sonuna kadar çekişmeli geçen maçların sonunda Futbol Turnuvasında final oynayacak takımlar belli oldu. Kıyasıya geçen yarı final maçlarında gülen taraf Matkap ve Fırtına Spor oldu.

Yarı final maçında ilk oynanan müsabaka Matkap Spor ve Ksc Derneği Spor maçı olurken karşılaşmanın sonucu Matkap Spor rakibi Ksc Derneği Spora farlı bir tarife uygulayarak maçtan 4-0 galip ayrıldı.

Matkap Spor’un gollerini (10. Dakikada, 13. Dakikada Mehmet Yetiş, 25. Dakikada Cihan Koç, 32. Dakikada Nevzat Kurt) kaydetti. Maçın sonucuna göre Matkap Spor Finalist, Ksc Derneği Spor ise turnuvadan elenen takım oldu.

Bir diğer çeyrek finali müsabakasında ise Fırtına Spor İl Sağlık Sporu 4-2 ile geçti. Çok çekişmeli geçen karşılaşmada iki tarafta maçın sonuna kadar mücadeleyi bırakmadı. Maçın sonunda sevinen taraf 4-2’lik galibiyetle Fırtına Spor oldu. Fırtına Spor’un gollerini (14. Dakikada Halil Doğan, 43. Dakikada, 49. Dakikada Burak Demir, 47. Dakikada Nurullah İlhan) attı.  İl Sağlık Spor’un gollerini ise (28. Dakikada Zeki Ergül, 44. Dakikada Fatih Şentürk) attı.

Final karşılaşmalarının ardından Fırtına Spor finale adını yazdırırken İl Sağlık Spor turnuvadan elenen takım oldu. Final Maçı 14 Mayıs Pazartesi Günü saat: 19:00’da Ahi Evran Üniversitesi Kapalı Halı Sahada Matkap Spor ile Fırtına Spor arasında oynanacak.

Turnuvada 3.’lük maçı ise saat: 18:00’da Ksc Derneği Spor ile İl Sağlık Spor arasında oynanacak. Maç sonunda açıklamalarda bulunan Matkap Spor Teknik Direktörü Mahmut Göktürk, yapmış olduğu açıklamada şunları kaydetti; “Evet Matkap Spor’un oynadığı oyunu gördünüz, bende gördüm. Ben ne gördüysem sizde onu gördünüz, yani demek istiyorum ki çok iyi top oynadık.

Takımın güzler parkında girdiği kamp ve benim direktiflerim meyvelerini vermeye başladı. Finalde Fırtına por’u yenerek şampiyon olacağız. Basın açıklamalarımdan sonra taraftarlarımızın ilgisi yoğun olmaya başladı. Taraftarlardan telefonuma onlarca mesaj geliyor, “abi sen kralsın”, “çok iyi yönetiyorsun”, “parti kur oy verelim” diyorlar. Aslında düşündüm, bu yorum yapanların çeyreği oy verse bu iş tamam dedim. Benim siyasetin içinden gelen biri olduğumu çoğu bilmiyor, ben ilkokulda 4 yıl sınıf başkanlığı yaptım. Neyse konumuz bu değil, kim açtı bu konuyu. Maşallah bugünde yağmur çok güzel yağdı, şu tarafta konuşalım burada kafamıza su damlıyor. Neyse nerde kaldık, matkap spor finalde kazanan taraf olacak hatta maçın skorunu da söyleyim 3-0 biz kazanacağız. Hesaplarıma göre ilk golü 12. Dk’da Mehmet Yetiş atacak, atamazsa oyundan çıkarır gizli golcümüz Halil Saylan’ı oyuna alırım. Ben Mahmut Göktürk, benim direktiflerim her zaman işe yarar. Konuşacaklarım bu kadar çarşıya giden varsa beni de götürsün.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On