“Sağlık Turizmi Çalıştayı”  

9 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
340 defa okundu.
“Sağlık Turizmi Çalıştayı”  

 

Ahi Evran Üniversitesi İle Ahiler Kalkınma Ajansı’nın Ortaklaşa Düzenlediği;

“Sağlık Turizmi Çalıştayı”  

12 Şubat Pazartesi günü Ahi Evran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda yapılacak olan Ahiler Kalkınma Ajansı’yla Üniversitenin ortaklaşa düzenlediği “Sağlık Turizmi Çalıştayı” saat 10.00’da açılış programıyla başlayacak.  Fizik Tedavi-Rehabilitasyon Termal Tedavi ve Geleneksel Tıp Stratejisi doğrultusunda geleneksel ve tamamlayıcı tıbbın kanıta dayalı, güvenilir ve etkin bir şekilde sağlık sistemine entegrasyonu açısından önem arz eden Çalıştay 3 oturum dâhilinde gerçekleşecek.

3 OTURUM HALİNDE YAPILACAK

12 Şubat Pazartesi günü 10.00 ila 17.00 arasında 3 Oturum halinde yapılacak olan Çalıştay, 10.00, 10.45 arası açılış ile gerçekleşecek ve 10.45’den 12.30’a kadar 1. Oturum gerçekleşmiş olacak. 12.30 ila 13.30 arası öğle yemeği verilecek. 2. Oturum ise 13.30 ile 15.00 saatleri arası gerçekleşecek. 15.00 ile 15.15 arası 15 dakikalık bir molanın ardından saat 17.00’a kadar da 3. Oturum tamamlanmış olacak.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, bu kapsamda yapılacak çalışmaların; “Uluslararası arenada kurulacak işbirlikleri ile kanıta dayalı geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamalarının etkililiği ve güvenirliliği konusunda standartların geliştirilmesi, geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında bilimsel alt yapının kuvvetlendirilmesi, uluslararası manada geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanındaki eğitim, sağlık hizmet sunumları ve kanıta dayalı olarak yürütülen bilimsel faaliyetler konusunda bilgi, Tecrübe paylaşımının artacağını” belirtti.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On