Sağlık-Sen, Necati Yılmaz dedi

21 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1027 defa okundu.

IMG_1562Kırşehir Sağlık-Sen, 4. Olağan Genel Kurulunu Ahi Evran Üniversitesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Toplantı Salonunda hafta sonu gerçekleştirdi.

Genel Kurula Ak Parti Milletvekili Dr. Abdullah Çalışkan, Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mutlu Kaya, İl Sağlık Müdürü Dr.Selçuk Büyüker, Halk Sağlığı Müdürü Dr.Bekir Demirbaş, Ak Parti İl, İlçe başkan ve yönetimi, Hastane Daire Başkanları, Hastane Yöneticileri, Kurum Müdürleri, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Memur-Sene bağlı şube başkanları, misafirler ve çok sayıda sendika delege ve üyeleri katıldı.

Kongrede saygı duruşu, istiklal marşı okunmasının ardından divan başkanlığı seçimine gidildi.

Konuşmaların ardından çalışma, faaliyet ve denetim raporları okundu.

Tek liste halinde gidilen kongrede mevcut başkan Necati Yılmaz güven tazeledi.

Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu. Şenol Soykan, Ahmet Dalgalı, Coşkun Dedebali, Harun Koç, Yasin Yücesan ve Yakup Aydın.

Başkan Yılmaz, seçildikten sonra teşkilat mensuplarına yaptığı konuşmada, herkese teşekkür ederek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Yılmaz, açıklamasında, “ Sendikamızın misyonu çerçevesinde kurulumuzu hayırlısıyla bitirdik, yeni dönemde yeni genç dinamik ekibimizle hedeflerimizi gerçekleştirmek için daha fazla çalışacağız, sağlık çalışanlarımız için daha verimli olabilmek, özlük haklarınızı daha iyi savunabilmek için var gücümüzle sizlerin de desteğiyle çalışacaklarını belirterek, katılımlarından dolayı misafirlerimize ve teşkilatıma teşekkür ederim “ dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN