Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi’nden ÖTV muafiyeti talebi

28 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
74 defa okundu.
Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi’nden ÖTV muafiyeti talebi

Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi’nden ÖTV muafiyeti talebi

Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarından bir seferlik Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) alınmaması çağrısında bulundu.

Yücesan, yaptığı yazılı açıklamada, salgınla mücadeledeki Türkiye’nin başarısının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğindeki hükümetlerin son 20 yılda sağlık alanındaki yaptığı yatırımların ve desteğin eseri olduğunu ifade etti.

Sağlık çalışanlarının koronavirüs mücadelesinde en ön sırada görev yaptıklarını vurgulayan Yücesan, onların motivasyonlarının yüksek tutulması ve takdir görmelerinin önemine vurgu yaptı

Yücesan, sağlık çalışanlarına süreli ÖTV muafiyeti talep ettiklerini belirterek, “Cumhurbaşkanımız ve Maliye Bakanımızdan otomotiv sektörünü ve beyaz eşya sektörünü canlı tutacak ve destekleyecek nitelikte sağlık çalışanlarına özel, hususi otomobil ve beyaz eşya alımlarında ÖTV’nin bir sefere mahsus sıfırlanmasını talep ediyoruz. Bu talebimizi sayın Cumhurbaşkanımız ve Maliye Bakanımızın geri çevirmeyeceğini düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On